جستجوی زیرنویس

فروش سیستم وی آر اف ، داکت اسپلیت ،آکسیال فن ، جت فن ، پرده هوا برند رزنبرگ

داکت اسپلیت ها در میان انواع سیستم های تهویه مطبوع محبوب ترین آن ها هستند، به نظر می رسد اصلی ترین دلیل محبوبیت آن ها توانایی انجام عملیات سرمایش و گرمایش متناسب با فصول مختلف سال است. امروزه در مکان های گوناگونی همچون ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری و .. استفاده از آن ها بسیار به چشم می خورد. داکت اسپلیت ها با کولر گازی و یا اسپلیت شباهت بسیاری دارند و در واقع تنها تفاوت آن ها را می توان تفاوت در ساختار یونیت داخلی آن ها را در دانست، این گونه که در کولر گازی ها یونیت داخلی را به سهولت می توان به سقف و یا روی دیوار نصب نمود، این در صورتی است که نصب یونیت داخلی داکت اسپلیت ها بایستی حتما تو کار و درون سقف کاذب قرار گرفته شود. خرید و یا فروش داکت اسپلیت بیشتر برای ساختمان هایی توصیه می شود که قبل از پایان مراحل ساخت اقدام به کارگیری و نصب سیستم تهویه می کنند. چنانچه بخواهیم بعد اتمام ساخت ساختمان اقدام به نصب سیستم تهویه کنیم به طور معمول کولر گازی ها انتخاب مناسب تری خواهند بود. از این رو اگر توجه کنید در ساختمان های قدیمی داکت اسپلیت ها دیده نمی شوند و تنها اسپلیت های معمولی قابل اجرا می باشند. شرکت فناوری مانا نوین ویرا (AVET) نماینده انحصاری فروش وی آر اف (VRF) و دیگر انواع سیستم های تهویه مطبوع و فن های برند معتبر و شناخته شده رزنبرگ در ایران را بر عهده داشته، و هدف آن ارائه محصولات با کیفیت این برند با قیمت مناسب است.

فروش وی آر اف (VRF)

فن محوری (آکسیال)

درمیان انواع هواکش های صنعتی فن آکسیال یا محوری دارای بیشترین کاربرد و تنوع می باشند. از لحاظ ساختاری این فن ها دارای تیغه هایی هستند که حول یک محور ثابت در حال چرخش بوده و این گونه هوا را در جهت موازی با محور می کشند و سپس آن را در جهت عکس از هواکش خارج می کنند.

از مهم ترین ویژگی های مثبت فن های آکسیال می توان به مصرف برق پایین آن ها اشاره داشت که از طریق صفحات خورشیدی و توربین های بادی برق مورد نیاز آن قابل تامین است. این فن ها هوا را با ایجاد جریان کم فشار با حجم بالا از محیطی به محیط دیگر حرکت می دهند. انواع مختلف این فن ها در محیط های صنعتی کاربرد بسیار زیادی دارند از این رو قیمت فروش فن محوری (آکسیال) برای محیط های صنعتی از اهمیت زیادی برخوردار است.

فن محوری (آکسیال)

جت فن

جت فن ها را یکی از مهم ترین انواع فن های محوری می توان در نظر گرفت، که به طور معمول استفاده از آن ها در محیط های مانند تونل ها و پارکینگ های عمومی، قطار ها و دیگر مکان های سرپوشیده با فضای کم دیده می شود. در پارکینگ ها و تونل ها با رفت و آمد بالای خودرو ها به کمک جت فن ها آلاینده های سمی و خطرناک خارج شده از اگزوز خودرو ها از فضای بسته این مکان ها خارج می شود. این نوع فن های محوری توانایی جابه جایی حجم بالایی از هوا در فشار بالا را داشته و از این طریق هوای محیط های بسته پارکینگ ها را تهویه می کنند. فروشنده های بسیاری اقدام به فروش جت فن در انواع مختلف می کنند، اما از آنجایی که این نوع هواکش ها وظیفه تهویه و کنترل دود مکان های حساسی همچون تونل ها را بر عهده دارند توصیه می شود چنانچه نیاز به خرید این هواکش ها را دارید خرید خود را از طریق فروشگاه های معتبر انجام دهید.

جت فن

پرده هوا

پرده هوا دستگاهی است که با هدف جلوگیری از ورود آلودگی ها، گرد و غبار و حشرات موذی به داخل محیط مورد نظر از آن استفاده می شود. محل نصب این دستگاه به طور معمول در بخش بالایی درب ورودی است. این دستگاه در واقع میان بخش درونی و بیرونی محیطی که نصب می گردد پرده نامرئی ایجاد می کند به طوری که به افراد و یا کارکنان و یا وسایل نقلیه اجازه ورود خروج می دهند اما مانع از ورود انواع آلودگی ها، گرد و غبار و یا حشرات موذی به داخل محیط می شود. از این رو با نام دیگر پرده نامرئی نیز شناخته شده است. یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از این دستگاه توانایی کاهش قابل توجه در هزینه های گرمایش و سرمایش محیط است. که به طور میانگین این هزینه را تا حدود 85% کاهش خواهد داد. در دست داشتن اطلاعات کافی درباره نحوه نصب و نگهداری دستگاه نکته ی بسیار مهمی است که بایستی هنگام فروش پرده هوا توسط فروشنده در اختیار خریدار قرار گیرد.به عنوان مثال لازم است بدانید امکان از کار افتادن دستگاه در اثر نفوذ آب و گرد و غبار به داخل آن وجود دارد، از این رو باید دقت شود که محل نصب این دستگاه در مسیر نفوذ آب نباشد، و در پس از گذشت مدت زمان تعیین شده حتما به وسیله فرد متخصص در این حوزه دستگاه سرویس شود. این دستگاه در بازار در انواع نوع اداری، تجاری و صنعتی در بازار به فروش می رسد. تفاوت آن ها در شکل ظاهری و میزان مصرف برق است به گونه ای که نوع اداری و تجاری این دستگاه در کنار مصرف برق پایین تر از نظر شکل ظاهری زیباتر هستند، در حالی که نوع صنعتی پرده هوا مناسب برای محیط بزرگ صنعتی طراحی و تولید شده است و به طبع میزان مصرف برق نیز در آن بالاتر خواهد بود.

پرده هوا

فیلتر اکولوژی

فیلتر اکولوژی که با نام دیگر الکترو فیلتر ها نیز شناخته می شوند. با از بین بردن دود و چربی از جریان هوای سیستم های اگزور آشپزخانه های تجاری به تسویه هوای این مکان ها کمک می کند، بعلاوه اگر دستگاه به واحد کنترل بوی اختیاری تجهیز شده باشد، قادر به از بین برد و یا کاهش بو تا میزان قابل توجهی نیز خواهد بود. همچنین از این دستگاه برای جلوگیری از خروج ذرات گرد و غبار، دود، ریزگرد ها از دود کش مکان هایی مانند کارخانه ها و نیروگاه ها که حجم این آلودگی ها بالا است استفاده می شود. در واقع می توان گفت که این نوع فیلتر یک پاک کننده هوای الکترونیکی است که جریان هوای آلوده را به سطح بالایی رسانده، و اینگونه ذرات را بر روی صفحات فلزی جمع آوری و آن ها را از واحد تخلیه خارج می کند.

فیلتر اکولوژی دارای سیستم خود تمیز کننده یکپارچه است، که از این طریق هزینه های نگهداری فیلتر های مکانیکی کاهش می یابد. در حال حاضر شرکت های مختلفی اقدام به تولید این محصول می کنند، که هر کدام دارای کیفیت و قیمت متفاوتی هستند. شرکت فناوری مانا نوین ویرا نمایندگی انحصاری انواع سیستم های تهویه مطبوع برند رزنبرگ در ایران است. برای دریافت لیست فیلتر اکولوژی با کارشناسان شرکت فناوری مانا نوین ویرا (AVET) از طریق شماره تماس 26806734-021 تماس حاصل فرمایید.

فیلتر اکولوژی

فن ضد انفجار

فن ضد انفجار نیز نوعی هواکش صنعتی می باشد که در صنایعی که خطر انفجار ناشی از مواد برای آن ها وجود دارد کاربرد دارد. در واقع این هواکش با گاز ها و بخارات و غبار های اشتعال زای خطرناک کمک بزرگی به ایجاد شرایط امن در انواع محیط های صنعتی می کند. یک فن ضد انفجار علاوه بر عملکرد جداسازی و دفع گاز ها و بخارات سمی از محیط توانایی انجام عملکردی مشابه سیستم ها تهویه مطبوع را داشته و می تواند هوای محیط صنعتی را تصفیه و پاک سازی نماید.

مجموعه اوت توریع کننده ی انواع سیستم های تهویه مطبوع و انواع فن های برند رزنبرگ ( فن محوری ، فن جعبه ای ، فن کانالی ، فن ضد انفجار ، فن پشت بامی و ... )