جستجوی زیرنویس

بهترین دوره فیلمبرداری و عکاسی با مدرک بین المللی

دوره جامع عکاسی

بهترین دوره فیلمبرداری و عکاسی، بهترین راه و روش برای کسانی است که دوست دارند وارد وادی زیبا و هیجان انگیز عکاسی شوند. طبق گزارش های به دست آمده از ایلنا، فارس و چطور، هلدینگ آموزشی خدماتی نیک اندیشان، نکاتی بسیار کاربردی و مهارتی به علاقه مندان هنر عکاسی آموزش می دهد. دوره ی عکاسی این موسسه، در نوع خود بی نظیر و تکرار نشدنی ظاهر شده است.

5 قانون مهمی که در دوره جامع عکاسی در مورد آن صحبت می شود!؟

اگر در دوره جامع عکاسی شرکت کنید، حتما 5 قانونی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، به شما آموخته خواهد شد. این 5 قانون به این شرح هستند:

1- نحوه در دست گرفتن دوربین

یکی از موضوعات مهمی که در دوره های عکاسی به شما یاد داده خواهد شد، نحوه به دست گرفتن دوربین است. وقتی می خواهید با دوربین عکاسی، عکس بگیرید، بهتر است یکی از دست هایتان، در پهلوی دوربین قرار گیرد و دیگر دستتان، زیر دوربین. به این شکل، تسلط بیشتری در نگهداری دوربین خواهید داشت.

2- قانون یک سوم

وقتی می خواهید از یک سوژه، عکس برداری کنید، بهترین محل را برای قرار گیری آن انتخاب کنید. بهترین محل برای قرارگیری سوژه، جایی به غیر از مرکز عکس است. این نیز از دیگر نکات مهمی است که دوره های عکاسی، آموزش داده می شود.

3- قانون فردها

نکته ی مهم دیگری که در دوره های عکاسی حتما به آن اشاره می شود، قانون فردهاست. این قانون می گوید، مغز ما از دیدن سوژه هایی که تعداد آنها فرد، یعنی 3 تا، 5 تا و 7 تا است، لذت بیشتری می برد. این قانون، موجب افزایش ارزش زیبایی شناختی در عکس ها می شود.

4- انتخاب بک گراند

از دیگر موضوعات بسیار مهمی که در یک دوره ی عکاسی آموزش داده می شود، انتخاب بک گراند است. متخصصان این حوزه اعتقاد دارند که یک بک گراند، می تواند همه چیز را تغییر دهد و یک عکس را به عکسی بسیار عالی و منحصر به فرد تبدیل کند.

5- 7 سوال مهم

کسانی که در بهترین دوره فیلمبرداری و عکاسی شرکت کرده اند، حتما باید قبل از شروع عکس برداری، 7 سوال مهم و اساسی از خود بپرسند؛ این سوالات به شرح زیرند:

 1. عکس من قرار است چه داستانی را روایت کند؟

 2. نقطه کانونی عکس من کجا باید باشد؟

 3. در پس زمینه و پیش زمینه عکس، چه موضوعاتی قرار دارد؟

 4. آیا منبع و میزان نور مناسب است؟

 5. به اندازه کافی به سوژه نزدیک شده ام؟

 6. آیا کادربندی و انتخاب زوایای عکس به درستی انتخاب شده است؟

 7. نقاط کانونی، خط های حرکت چشم در بیننده عکس و خط های حامل، چگونه اند؟

دوره عکاسی و دوره فیلمبرداری

آیا حضور در بهترین دوره فیلمبرداری و عکاسی، به نفعمان است؟

یکی از سوالات بسیار مهم که برای اغلب علاقه مندان به عکاسی پیش می آید، این است که چرا من باید در بهترین دوره فیلمبرداری و عکاسی شرکت کنم. اغلب این افراد فکر می کنند، حالا که من یک گوشی هوشمند دوربین دار دارم و انسان خلاقی به شمار می روم، نیازی ندارم در این دوره ها شرکت کنم. این تفکرات و این ابهامات را کسانی مطرح می کنند که فکر می کنند نیازی به دریافت آموزش های بیشتر ندارند. این افراد، با این وجود این تفکرات آسیب زا به جایی که می خواهند، نمی رسند.

اگر به دریافت آموزش در حوزه ای که به آن علاقه دارید، فکر کرده و در دوره های مرتبط با آن شرکت کنید، بر روی علاقه و استعدادتان، سرمایه گذاری بلند مدت خواهید کرد. اگر در دوره ی عکاسی شرکت کنید، یاد می گیرید که چگونه بهتر عکاسی کنید؛ یاد می گیرید که چه تجهیزاتی را برای گرفتن عکس هایی زیبا و هنری باید خریداری کنید؛ یاد می گیرید اشتباهات خود را در حین عکاسی به مقدار زیادی کاهش دهید و در نهایت، سعی خواهید کرد با کمک هنر و تخصصی که دارید، به کسب درآمد برسید؛ همه اینها، نتایج حضور در دوره جامع عکاسی است.

با برگزار کننده بهترین دوره فیلمبرداری و عکاسی آشنا شوید!؟

علاقه مندان در بهترین دوره فیلمبرداری و عکاسی شرکت می کنند تا یکی از اهداف زیر برایشان محقق شود:

 • از کسانی که در این حوزه به عنوان بهترین ها معرفی شده اند، آموزش دریافت کنند.

 • رزومه شان را جذاب و کامل جلوه دهند.

 • با سایر افرادی که به عکاسی علاقه مند هستند، آشنا شوند.

 • دانش شان را در حوزه عکاسی گسترش دهند.

بهترین دوره فیلمبرداری و عکاسی

اگر دستیابی به یکی از اهداف بالا، برایتان جذاب و دوست داشتنی است، سعی کنید در بهترین دوره های عکاسی شرکت کنید. یکی از موسسه هایی که توانسته تا به امروز، برای علاقه مندان به عکاسی، دوره ای کامل و جامع برگزار کند، موسسه نیک اندیشان است. این موسسه با همکاری بهترین و با تجربه اساتید عکاسی در کشور این دوره را برگزار کرده و شرایط بسیار خوبی برای علاقه مندان به کسب علم در حوزه عکاسی فراهم کرده است.

اگر می خواهید به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید؛ اگر دوست دارید عکس هایتان تا ابد ماندگار شوند؛ اگر دوست دارید به علاقه تان پروبال دهید، حتما در این دوره با ارزش و غنی شرکت کنید. موسسه نیک اندیشان، بعد از به پایان رساندن دوره، یک مدرک معتبر بین المللی برای مهارت جویان و شرکت کنندگان در دوره صادر می کند. از این فرصت به وجود آمده نهایت استفاده را ببرید و به یک عکاس با عکس های بدون تاریخ انقضاء تبدیل شوید. برای اطلاعات بیشتر درباره این هلدینگ آموزشی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://nickandishan.com/

برچسب ها : دوره عکاسی,دوره آموزش عکاسی,آموزش عکاسی