جستجوی زیرنویس

قیمت لوله گالوانیزه، مانیسمان، داربستی، صنعتی و... در آهن118

لوله، کاربرد بسیار مهمی در صنایع مختلف دارد. لوله‌های فولادی انواعی از لوله‌ها هستند. به طور کلی لوله فولادی، استوانه‌ای توخالی است که به منظور نگهداری و یا انتقال سایر سیالات مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سایر صنایع از جمله ساختمان سازی و صنایع مختلف دیگر از لوله استفاده می‌شود. این محصول به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. با توجه به مشخصات و استانداردی که تولید می‌شود در موارد مختلف و به منظور انتقال انواع سیالات مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر کدام از آن‌ها به شیوه متفاوتی ساخته می‌شوند.

قیمت انواع لوله

قیمت انواع لوله

لوله‌های فولادی، به لوله‌هایی گفته می‌شود که به صورت استوانه بوده و دو سر آن‌ها باز است. این لوله‌ها به صورت دایره‌ای شکل هستند و به صورت توخالی ساخته می‌شوند. جنس آن‌ها نیز از فولاد است. لازم به ذکر است استفاده از این محصول تنها به منظور انتقال سیالات و مایعات استفاده نمی‌شود. از این لوله‌ها در فاصله‌های کوتاه می‌توان به منظور انتقال جامدات نیز استفاده کرد.

هر چقدر کیفیت و ضخامت لوله بیشتر باشد در نتیجه در مدت زمان کمتری ماده را جا‌به‌جا می‌کند. لازم به ذکر است این لوله‌ها در جنس‌های مختلف از جمله پلاستیکی، فولادی، بتنی، پی وی سی، استیل، آلومینیوم و... ساخته می‌شوند. همانطور که گفته شد از نظر روش ساخت، جنس و مشخصات به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند و برای موارد مختلف نیز کاربرد دارند.

قیمت لوله گازرسانی

قیمت لوله گازرسانی

از جمله لوله‌های فولادی مهم و پرکاربرد، لوله گازرسانی است. جنس این لوله فولاد یا پلی اتیلن است. به منظور انتقال گاز از یک بخش به بخش دیگر به ویژه در ساختمان سازی از این محصول استفاده می‌شود. به طور کلی در صنایع مختلف از لوله گازرسانی به منظور انتقال گاز از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می‌شود. روش تولید این محصول به دو صورت نورد گرم و نورد سرد است. این لوله‌ها به دو دسته توکار و روکار تقسیم بندی می‌شوند. به منظور استعلام قیمت لوله گازرسانی با آهن118 تماس بگیرید.

قیمت لوله مانیسمان

قیمت لوله مانیسمان

از دیگر انواع لوله‌های فولادی، لوله مانیسمان است. این لوله به لوله بدون درز نیز معروف است. مواد پایه به منظور ساخت این لوله شمش است. شمش فولادی پس از قرارگیری در حرارت، کشش، عبور از غلتک و از زره به لوله مانیسمان تبدیل می‌شود. استفاده از این محصول جهت موارد حساس توصیه می‌شود. از آن جایی که در ساخت آن از روش‌های متفاوتی استفاده می‌شود. بنابراین قیمت لوله مانیسمان نسبت به انواع محصولات دیگر بیشتر است.

قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی

لوله‌های داربستی از جنس فلز هستند. در هنگام ساختمان سازی به منظور دسترسی به نقاط دشوار ساختمان و همچنین قرارگیری لوازم روی آن استفاده می‌گردد. این لوله‌ها 3 تا 6 متر طور داشته و از جنس فلز هستند. روش تولید آن‌ها به دو صورت سبک و سنگین است و با توجه به شرایط وزنی مختلف تولید می‌شوند. ساخت این محصول طبق استانداردی با قطر خارجی 48.3 میلی‌متر و ضخامت دیواره 3.2 میلی‌متر و همچنین طول 6 متر انجام می‌شود. به منظور استعلام قیمت لوله داربستی با ما تماس بگیرید.

قیمت لوله مبلی

قیمت لوله مبلی

انواع دیگری از لوله‌های فلزی، لوله مبلی است. این لوله با استفاده از ورق روغنی و با روش نورد سرد تولید می‌شود. ورق‌های مورد استفاده برای ساخت این لوله ضخامت کمی دارند و توسط نورد سرد تولید می‌شوند. به این محصول لوله سبک یا لوله روغنی نیز گفته می‌شود. این محصول به دو نوع تقسیم می‌شود که شامل لوله سبک بدون درز و لوله سبک درزدار است. جهت اطلاع از قیمت لوله مبلی با شماره 02154473 تماس بگیرید.

قیمت لوله صنعتی

این لوله از جنس فولاد بوده و مقاومت آن نسبت به محصولات مشابه بیشتر است. این لوله از ضخامت بیشتری برخوردار است. به این محصول لوله گوشتدار نیز گفته می‌شود. جنس این لوله از فولاد کربن است. روش تولید آن نیز به شکل ورق سیاه درزدار است. از این محصول به منظور انتقال سیالات، ساخت پل‌های فلزی و خرپا، صنایع پتروشیمی و انتفال مواد استفاده می‌شود. قیمت لوله صنعتی اندکی بالاتر از محصولات دیگر است

قیمت لوله گالوانیزه

قیمت لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه دارای خواص منحصر به فردی است. این محصول در برابر سایش و فرسایش و همچنین زنگ زدگی مقاومت بسیار زیادی دارد. طول این لوله 6 متر است. این لوله از اجزای مختلفی نظیر کمربند، قفل و برشن ساخته می‌شود. انواع این لوله شامل لوله گالوانیزه فولادی و آهنی است. جهت اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه با آهن118 تماس بگیرید.

قیمت لوله آبرسانی

همانطور که از نام این محصول پیداست به منظور انتقال آب از یک نقطه به نقطه دیگر از لوله آبرسانی استفاده می‌شود. این لوله از جنس فولاد بوده و معمولا قطر کمتری نسبت به سایر لوله‌های دیگر دارد. معمولا در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت لوله آبرسانی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. به منظور استعلام قیمت با آهن 118 در ارتباط باشید.

به منظور خرید انواع لوله ، تیرآهن، انواع ورق، ورق رنگی، ورق سیاه، ورق اسیدشویی، نبشی، ناودانی و سپری و انواع پروفیل با آهن 118 از طریق تماس با شماره 02154473 در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید به وب سایت آهن 118 مراجعه کنید.

برچسب ها : لوله گالوانیزه,لوله,لوله مانیسمان,لوله گازرسانی,لوله داربستی,لوله مبلی,لوله صنعتی,ورق روغنی,لوله,پروفیل,ورق رنگی,ورق سیاه