جستجوی زیرنویس

بهترین فیلم ها با موضوع سقوط هواپیما

بهترین فیلم ها با موضوع سقوط هواپیما

قبل از خرید بلیط هواپیما ممکن است موارد زیادی ذهن شما را درگیر کند. هواپیما ممکن است برای افراد زیادی یکی از امن‌ترین وسیله‌ها برای مسافرت و جابه‌جایی باشد، اما هنوز افراد زیادی هستند که پرواز با هواپیما را خطرناک می‌دانند. در این‌مقاله می‌خواهیم تعدادی از بهترین فیلم‌ها با موضوع سقوط هواپیما را به شما معرفی کنیم.

اگر اهل فیلم هستید بهتر است این‌مقاله را درباره فیلم‌ها و معرفی آن‌ها بخوانید. برای افرادی که قرار است با هواپیما سفر کنند و دوست دارند کمی چاشنی هیجان را به قسمت‌های مختلف سفر خود اضافه کنند، بهتر است این‌مقاله را درباره فیلم‌ها خوانده و تعدادی از آن‌ها را تماشا کنند. اگر با گروهی سفر می‌کنید که با شما درباره این‌هیجان هم‌نظر هستند، حتما فیلم‌ها را به آن‌ها معرفی کنید. شوخی در هواپیما با هر لرزشی درباره موقعیت‌های فیلم‌ها می‌تواند اوقات خوشی را بین شما و دوستان هم‌سفر در هواپیما ایجاد کند.

فیلم دورافتاده، Cast away

در سال 2000 فیلمی با بازی تام هنکس و به کارگردانی رابرت زمکیس تولید شد که آن را یکی از بهترین فیلم‌ها درباره سقط هواپیما می‌داند. داستان فیلم به زندگی یک کارمند فدرال اکسپرس بعد از سقوط هواپیمایش در اقیانوس آرام جنوبی می‌‎پردازد.

چاک نولاند در جزیه‌ای دورافتاده و متروکه مجبور به گذران زندگی است و از بقایای هواپیمای خود و طبیعت برای بقای خود استفاده می‌کند. اگر به تماشای فیلم‌های سینمایی علاقه دارید و می‌خواهید فیلمی درباره سقوط هواپیما ببینید، حتما تماشای این‌فیلم را در برنامه خود قرار دهید.

زنده، Alive

یکی دیگر از فیلم‌های فوق‌العاده که به سقط هواپیما ارتباط دارد، فیلم زیبای "زنده" است. فیلم زنده را فرانک مارشال کارگردانی کرده و یکی از فیلم‌‎های موفق در این‌زمینه است. اولین پلان فیلم داخل هواپیما آغاز می‌شود. فیلم درباره سقوط هواپیمایی است که گروهی از بازکنان راگبی در آن حضور دارند.

بهترین فیلم ها با موضوع سقوط هواپیما

این هواپیما از اروگوئه به شیلی می‌رود که بدی آب‌و‌هوا منجر به سقوط آن در دامنه کوه‌های آند می‌شود. اگر دوست دارید این‌فیلم را قبل از سفر با هواپیما ببینید، حتما آن را تهیه کرده و با دوستان تماشا کنید. بهتر است درباره پایان فیلم چیزی نگوییم تا شما شیرینی لحظات آن را برای اولین‌بار تجربه کرده و از تماشای آن لذت ببرید.

شوالیه و روز، Knight and Day

شوالیه و روز نام فیلم دیگری است که باید دز لیست بهترین فیلم‌ها درباره سقوط هواپیما به نام و توضیح خلاصه آن، حتما اشاره‌ای داشته باشیم. "میلر" جاسوسی است که در هواپیما سفر می‌کند و به‌دلیل درگیری با ارگان‌های سیاسی می‌خواهد هواپیما را در دشتی بنشاند. تلاش او برای این‌موضوع صحنه‌های اکشن جذابی را در هواپیما ایجاد می‌کند و هواپیما سقوط می‌کند.

اگر می‌خواهید خرید بلیط هواپیما را به‌صورت آنلاین انجام دهید، بد نیست بعد از رزرو نهایی، حتما این‌فیلم را هم دانلود کرده و با دوستان خود آن را تماشا کنید. شوالیه و روز را می‌توان یکی از بهترین فیلم‌ها درباره سقوط هواپیما دانستن که شما را با صحنه‌ها جذاب خود درگیر می‌کند. "تام کرو" بازی خوبی را در این‌فیلم ارائه کرده و حضور او در فیلم، طرف‌داران او را به مست تماشای فیلم سوق می‌دهد.

یونایتد 93، United 93

یکی دیگر از بهترین فیلم‌ها درباره سقط هواپیما و حوادث مربوط به آن، فیلم زیبا و تماشایی یونایتد 93 است. فیلم در سال 2006 تولید شده است. کیفیت و جذابیت فیلم با بازی‌های فوق‌العاده بازیگرانی مانند کریستین کلمنسن، شاین جکسون و دیوید الن باشه باعث شده تا هر بیننده‌ای به فیلم جذب شده و برای حدود دو ساعت، لحظات نابی را با تماشای آن، تجربه کند.

بهترین فیلم ها با موضوع سقوط هواپیما

پرواز ققنوس، The Flight Of The Phoenix

یکی از فیلم‌های فوق‌العاده درباره سقط هواپیما که در سال 1965 تولید شده، فیلم پرواز ققنوس است. این‌فیلم در ژانر اکشن، درام ساخته شده و صحنه‌های فوق‌العاده‌ زیبا و جذابی برای انواع مخاطبان دارد. فیلم نامزد دریافت دو جایزه اسکار بهترین نقش مکمل مرد و بهترین تدوین نیز شده که همین موضوع کیفیت آن را نشان می‌دهد. اگرچه فیلم قدیمی است؛ ولی تماشای آن خالی‌ازلطف نیست و می‌تواند شما را با صحنه‌های و دیالوگ‌های بی‌نظیری برای حدود 142 دقیقه متحیر و در لحظه‌هایی از فیلم ناراحت کند. فیلم براساس رمانی با همین نام ساخته شده است.

در میان سپیدی، Into The White

یکی از فیلم‌های فوق‌العاده درباره سقط هواپیما، فیلم " در میان سپیدی" است. اگر قصد خرید بلیط هواپیما دارید و می‌خواهید کمی هیجان به سفر خود اضافه کنید و با دوستان خود صحنه‌های جذابی را ببینید، تماشای این‌فیلم را از دست ندهید. پیتر ناس کارگردان این‌فیلم است و آن را در سال 2012 ساخت. فیلم‌های دیگری نیز درباره سقط هواپیما ساخته شده‌اند که برخی از بهترین گزینه‌های آن‌‎ها عبارت‌اند از:

  • هوانورد، The Aviator به کارگردانی مارتین اسکورسیزی

  • سالی، Sully با بازی تام هنکس ساخته 2016

  • پرواز، Flight با بازی دنزل واشنگتن، دان چیدل و کلی رایلی

  • جان‌سخت 2، Die Hard 2

  • تعلق خاطر، Devotion

  • اعلام وضعیت اضطراری، Emergency Declaration محصول کشور کره

  • فیلم هواپیمای محکومین، Con Air

  • و ...