جستجوی زیرنویس

نرم افزار شماره مجازی با سرعت بالا

نرم افزار شماره مجازی چیست؟

در ابتدا بیاید تا بررسی کنیم که شماره مجازی چیست؟ شماره مجازی نوعی سیم کارت غیر قابل دسترسی و کاملا غیر فیزیکی میباشد که از طریق نرم افزار ها قابل مدیریت بوده ( سیم کارت به سرور متصل میشود و سرور به نرم افزار )

مثلا اگر شما قصد دارید در واتساپ ثبت نام کنید ، نیاز است که شماره مجازی مخصوص واتساپ تهیه کنید تا بتوانید در واتساپ ثبت نام کنید . شماره مجازی دائمی نبوده و فقط به صورت یکبار مصرف و یا اجاره ای میتوانید از آن استفاده کنید.

 نرم افزار شماره مجازی با سرعت بالا

یکبار مصرف : فقط برای یکبار ثبت نام در سرویس های مورد نظر ، قابل استفاده است. اگر از شماره برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کنید ، آن شماره را شخص دیگری نمیتواند برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کند ، مگر اینکه حساب شما در اینستاگرام حذف شده باشد . در غیر این صورت شماره مجازی به شخص دیگری واگزار میشود.

استفاده از شماره مجازی رایگان ، خطرات خاص خود را دارد ، به عنوان مثال ، اگر شماره رایگان را بعد از 6 ماه تمدید نکنید(با هزینه) تمام اطلاعات و شماره به شخص دیگری واگذار میشود.اما در شماره یکبار مصرف اینگونه نبوده و شماره یکبار برای یک شخص قابل استفاده است.

شماره مجازی shiznumber از نرم افزار های جدید ایرانی است که میتوانید با آن ، شماره مجازی خریداری کنید . کار با این اپلیکیشن بسیار آسان بوده و فقط کافی است که وارد برنامه شده ، سرویس مورد نظر و سپس کشور مورد نظر را انتخاب کنید تا به شما شماره ای را تحویل دهد. 

shiznumber از نرم افزار شماره مجازی با سرعت بالا میباشد که تنها نرم افزار موجود در گوگل پلی است که دارای نماد اعتماد الکترونیک است! وبسایت رسمی این نرم افزار shiznumber.com است که میتوانید این نماد را از پایین وبسایت مشاهده کنید.

حال شماره را در برنامه مورد نظر وارد کنید و منتظر بمانید تا کد تایید به برنامه ارسال شود.

نکته : اگر کد به شماره مجازی ارسال نشد ، از سمت خود برنامه ، ارسال مجدد کد را انتخاب کنید

نکته 2 : اگر شماره خراب یا ریپورت بود ، گزینه لغو خرید را انتخاب کنید و مجددا سرویس مورد نظر را انتخاب کنید تا شماره جدید را تحویل دهد.

نکته 3 : اگر کد تایید را شیزنامبر به شما تحویل داد ، دیگر امکان تغییر شماره وجود ندارد.پس قبل از تحویل کد ، شماره را لغو کنید تا بتوانید شماره دیگری را انتخاب کنید(اگر شماره خراب باشه ، در کل کدی تحویل نمیدهد)