جستجوی زیرنویس

سفارش ساخت سایت حرفه ای نیاز کسب و کار شما

امروزه اینترنت بستری مناسب برای افراد است که خدمات و محصولات مورد نیاز خود را در آن جستجو کنند .بنابراین علت طراحي وب سايت حرفه اي و شکیل مهم ترین حرکت شما برای حضور در رقابت پر سود تجارت آنلاین می باشد. شما با ساخت وبسایت حرفه ای می توانید ضمن افزایش مشتری اعتبار و پرستیژ برند خود را بهتر خواهید کرد.در این میان سفارش ساخت سایت ، طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت فروشگاه اختصاصی بیشتر از سایر سایت ها محبوب هستند. چرا که افراد بیشتر در پی افزایش فروش محصولات و معرفی برند خود می باشند.

اما در مسیر موفقیت در اینترنت طراحی سایت تنها کافی نمی باشد. درواقع سایت شما می بایست به تمامی اهداف مدنظر شما برسد. یک سایت حرفه ای خوب و مدرن لازم است تا از نظر گرافیک و تجربه کاربری، سئو و معماری اطلاعات، نرخ تبدیل، امنیت و سرعت کاملا بهینه و مناسب طراحی و توسعه داده شود.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصینکات مهم در سفارش ساخت سایت

قبل از سفارش ساخت سایت لازم است تا به یکسری نکات مهم توجه داشت. در صورتی که با توجه به آن ادامه دهید قطعا وب سایت شما به بهترین حالت ممکن طراحی خواهد شد. به طور معمول بیشتر پروژه های طراحی سایت دارای یک فرایند طولانی هستند البته منظور از طولانی گذراندن ماها نیست. مثلا در طراحی یک سایت فروشگاهی با امکانات استاندارد به یک هفته زمان لازم است به جز راه اندازی وبسایت یا فروشگاه اینترنتی پس از سفارش طراحی سایت شما به پشتیبانی نیاز دارید.زیرا یکسری نکات وجود دارد که باید هر طراح سایتی پس از تحویل سفارش طراحی سایت به مشتری اعلام نماید .

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

شما به راحتی می توانید با هر بودجه ای صاحب یک سایت حرفه ای و مناسب باشید و به این شکل حضور خود را در عرصه سودآور تجارت آنلاین پر رنگ و محکم نمایید . چنانچه که یک شرکت نوپا می باشید و یا دارای بودجه محدودی هستید، قیمت و امکانات خدمات ما شما را شگفت زده می کند. مطمئنا یکی از پکیج های طراحی سایت ما پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. هدف مجموعه ی ما ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد. این مرکز به تمامی برند ها و شرکت ها و کسب و کار های نوپا قیمت ارزان و مناسب را ارئه می کند. به طور کلی هزینه سفارش سایت فروشگاهی یا شرکتی در مقایسه با سفارش طراحی سایت خبری متفاوت خواهد بود. با توجه به میزان امکانات و ویژگی های طراحی شده برای سایت، آنالیز هزینه ها می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی محصولات فیزیکی

ساخت وب و ایجاد سایت با توجه به سلیقه کارفرما صورت می گیرد که با توجه به آنچه که انتخاب می کنیم هزینه ی آن درنظر گرفته می شود. به دلیل این اهمیت همه شرکت ها با ایجاد وب سایت یا ساخت وب و سفارش طراحی سایت های اختصاصی را برای خود بر می گزینند.

هدف از سفارش طراحی سایت فروشگاهی فروش محصولات فیزیکی می باشد.این موضوع را در سایت هایی همچون سایت های دیجی کالا و آمازون بهتر درک خواهید کرد. در واقع شما یکسری محصول همچون لباس یا کفش دارید و می خواهید این محصولات رو به وسیله ی اینترنت به فروش برسانید در این حالت یک وبسایت فروشگاهی راه اندازی نمایید و محصولات را با اطلاعات کامل داخل سایت اضافه کنید .پس از مدتی که فروشگاه سئو شد یعنی داخل نتایج گوگل بیاید، کاربران وارد وبسایت شما می شوند و محصول موردنظر را خریداری می کنند.این روش به عنوان یکی از پردرآمدترین روش های داشتن سایت محسوب می شود.برای مثال دیجی کالا روزانه تراکنش های میلیادری دارد البته سایت های فروشگاهی کوچک تر زیادی وجود دارد که ماهانه یا هفتگی درآمد میلیاردی از این طریق به دست می آورند.طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

قابلیت طراحی سایت فروشگاهی توانایی های زیادی را به فروشندگان هدیه داده است. قابلیت هایی که تجارت و خرید و فروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود کاملا جدا می کند و دنیای تازه را به روی تاجران باز می نماید. توانایی هایی که فعالان این عرصه را قدرتمند تر از همیشه می کند و در مقابل نیز می تواند در این عرصه کسب و کارشان را متحول کند. دیجی کالا از جمله وب سایت های فروشگاهی که در ایران بسیار قدرتمند عمل کرده است .

پشتیبانی یکپارچه و حرفه ای در سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی هر نوع سایتی به امکانات پیشرفته و همینطور دانش کدنویسی نیازمند می باشد. در صورتی که دانش دیجیتال ندارید و به پشتیبانی حرفه ای سایت نیازمند خواهید داشت.همه آپشن ها و امکانات لازم در پشتیبانی سی فایو جهت پشتیبانی از شما فراهم شده می باشد. لذا در این خصوص پیشنهاد ما به شما در استفاده از سایت سازهای حرفه ای و فارسی این می باشد که سراغ گزینه ای برای طراحی سایت شخصی یا سایت خبری و ... بروید که به صورت یکپارچه، سایت، هاست، دامنه و تمام امکانات سایت را پشتیبانی کند.

سفارش ساخت سایت

برای طراحی سایت به کجا مراجعه کنیم؟

تا اینجا سعی کردیم اطلاعات کاملی را در مورد سفارش ساخت سایت و طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با شما در میان بگذاریم. اگر می خواهید برای سفارش سایت اختصاصی اقدام کنید باید به موارد متعددی توجه داشته باشید این موارد شامل گرافیک سایت، سرعت سایت و منو طراحی شده در سایت می شوند.

شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران (cms-iran.com) ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت به صورت کد نویسی و کاملا اختصاصی مناسب برای کسب و کارهایی که به دنبال ایجاد یا گسترش فعالیت خود در فضای اینترنت هستند. این شرکت به درخشش کسب و کار شما کمک می کند و باعث رشد شما در دنیای اینترنت می شود.