جستجوی زیرنویس

آشنایی با دستگاه لیزر الکس دایود 2022

آشنایی با دستگاه لیزر الکس دایود

خیلی از افراد به دنبال راه چاره و دستگاه مناسب و منحصر به فرد برای رفع موهای زائد خود هستند،به طور حتم شنیده اید که امروزه یکی از کامل ترین و موثرترین دستگاه ها برای از بین بردن موهای زائد دستگاه لیزر الکس دایود است. طبق آمار و ادعا هایی که کلینیک های زیبایی دارند، این دستگاه چندین طول موج مختلف دارد و بسیار موثر است که پزشکان و متخصصان را قادر می سازد تا برای از بین بردن موهای زائد در ۶ تیپ پوستی از این دستگاه استفاده کنند. همچنین این مراکز مدعی هستند که این دستگاه دارای طیف وسیعی از طول موج را دارد که همین ویژگی سبب شده تا بتواند طیف گسترده ای از بیماران را در بر بگیرد.

آشنایی با دستگاه لیزر الکس دایود 2022

دستگاه لیزر الکس دایود یک دستگاه چند منظوره برای حذف موهای زائد و جوانسازی پوست است، که با فناوری بسیار پیشرفته خنک کننده خود، درمان و لیزر بدون درد و با سرعت و قدرت بالا را برای بیمار به همراه خواهد داشت. دستگاه لیزر الکس دایود از سه طول موج(155 / 106400 / 808 nm) در طول درمان خود استفاده می کند و با این سه طول موج نام برده انواع مختلفی از پوست و مو( حتی موهای رنگ شده) را هدف قرار خواهد داد. نحوه کار با دستگاه لیزر الکس دایود به این شکل است که محل دقیق درمان که توسط بیمار مشخص شده در صفحه نمایش رنگی نشان داده خواهد شد و پزشک متخصص با دقت بسیار بالا به کار درمان خود می پردازد. به دلیل دقت بالایی که در کار است و به دلیل اینکه دستگاه مجهز به تکنولوژی خنک کننده می باشد، بافت های مجاور پوست بیمار آسیب نخواهند دید. در کمتر از یک دقیقه فولیکول های انواع موها را از بین می روند و باعث می شود زمان کمتری گذاشته شود و صرفه جویی در زمان می شود. دستگاه لیزر الکس دایود اطمینان 100 درصد را به بیمار می دهد که موهای زائد به طور کامل حذف خواهند شد. هندپیس دستگاه، تا 3.5 درجه سانتی گراد خنک می شود و با نفوذ کردن به عمق پوست بیمار، فولیکول های موی بدن را، بدون هیچ دردی از بین خواهند برد. این روش درمان موهای زائد نواحی بدن، از راحت ترین و بدون درد ترین روش های نوین است. کلینیک های پوست و زیبایی به دلیل اینکه این دستگاه به صرفه است و زمان کمی می برد و صرفه جویی در زمان می شود، انجام کار بیست و چهار ساعته این دستگاه و چند منظوره بودن آن، استفاده از دستگاه لیزر الکس دایود را ترجیح خواهند داد.

مزایای دستگاه لیزر الکس دایود

خنک بودن سطح پوست برای مدت طولانی مدت

قابلیت نفوذ و قدرت جذب بسیار بالا در ملانین مو و از بین بردن کامل آن

درمان موثر برای ضایعات عروقی

عمق نفوذ پوست را بسیار بالا می برد و سرعت کلاژن سازی را در پوست افزایش می دهد

جوانسازی کامل پوست و همینطور مو زدایی با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد الکس دایود

قابلیت جذب بسیار مناسب توسط رنگدانه ها

کاهش خطر سوختگی بر روی پوست زمان انجام لیزر

درمان موثر ضایعات مرتبط به رنگدانه ها

عملکرد لیزر الکس دایود

همان طور که مشاهده می کنید دستگاه لیزر الکس دایود ترکیب دو دستگاه است. با ادعا هایی که کلینیک های زیبایی دارند، عملکرد این دستگاه به شکلی است که فناوری لیزر «دایود» با طول موج ۸۰۸ نانومتر را با فناوری لیزر «الکساندرایت» با طول موج ۷۵۵ نانومتر با هم ترکیب کرده و موهای زائد بدن را از بین می برد. طبق ادعا های گفته شده این ترکیب، باعث شده تا دستگاه لیزر الکس دایود برای هر ۶ نوع پوست مناسب باشد.

به همین دلیل شما از زبان مراکز زیبایی می شنوید که اگر به دنبال موثرترین، سریع ترین و آسان ترین راه برای از بین بردن موهای زائد خود هستید، از دستگاه لیزر الکس دایود استفاده کنید. به گفته این مراکز، این دستگاه با ترکیب مزایای طول موج الکس و طول موج لیزر دایود، بهترین روش را برای از بین بردن موهای زائد ارائه می دهد.

کارکرد دستگاه

اگر کمی بررسی کنید متوجه می شوید که در این دنیا هیچ سیستم لیزری قادر به تلفیق و استفاده هم زمانه دو لیزر سورس متفاوت نیست، این به این معنی است که از لحاظ فنی امکان تلفیق دو لیزر الکساندرایت و دایود در یک دستگاه امکان پذیر نمی باشد. دو دستگاه لیزر ذکر شده در عملکرد های خود تفاوت های فنی بسیار زیادی دارند که ترکیبشان با هم بسیار سخت یا غیر ممکن است. شاسد تا الان برای شما پیش آمده که پس لیزرهای الکس دایود چه ویژگی دارند و چه کاربردی دارند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که لیزرهایی که امروزه در بازار موجود است و در کلینیک ها استفاده می شوند با نام دستگاه لیزر الکس دایود همان لیزر های دایودی هستند. این دستگاه های نام برده یک لیزر سورس نیمه هادی و دایودی دارند.

این نوع لیزر با تزریق ناخالصی ها می تواند طول موج های متفاوتی از خود ارائه دهد. همچنین در سال های اخیر نیز بعضی از این شرکت های تولید کننده لیزر سورس های دایود، توانسته اند تا از لیزر دایود طول موج ۷۵۵ نانومتر نیز بگیرند. در اصل دستگاه لیزر الکس دایود همان لیزر دایود است که طول موج ۷۵۵ نانومتر را ارائه می دهد. این دستگاه ها برای تغییر طول موج خود نیازمند تعویض هندپیس هستند و تمام عملکردشان با لیزر دایود معمولی مشابه است و تنها در ارائه طول موج متفاوتند.

جمع بندی

امروزه تکنولوژی ها در همه زمینه ها پیشرفت کردند و در کل زندگی ما تاثیر گذاشته اند و همین باعث شده شرایط زندگی برای ما بسیار آسان تر و همچنین ساده تر شود. اگر شما هم به دنبال راهی ساده و دائمی برای از بین بردن موهای زائد خود هستید لیزر الکس دایود انتخاب خوبی است.

منبع مقاله : alexdiodedevice.com