جستجوی زیرنویس

مشعل ایزوگام در ایزوگام کالا

چکیده : یک غشای ضد آب قیر پلیمری است. این سیستم با مشعل ایزوگام LPG (گاز کم فشار) اعمال می شود. این غشاء بر روی سطحی که کاربرد پرایمینگ روی آن اعمال شده است با حرارت ذوب می شود.

مشعل ایزوگام

درمشعل گازی، پسوند لوله آهنی با روکش روی را می توان به طور کامل جدا کرد، بنابراین دستگیره را قادر می سازد تا با اتصالات تجاری مختلف و بدون پایان (به عنوان مثال پسوند مفصل آب بندی) استفاده شود. قیمت مشعل مانند قیمت ایزوگام بسته به نوع و ویژگی های آن دارد.

طول آن کمی افزایش یافته اما به خوبی متعادل شده است و نازل پهن تر با شعله پویاتر برای چندین کاربر نهایی مورد استقبال قرار می گیرد.

بدنه شیر که از ریخته گری برنجی ماشین کاری شده است، دارای یک دستگیره مشکی عمومی است که تمام بدنه از جمله اهرم باز شدن سریع را کنترل می کند، در حالی که دستگیره کوچکتر برنجی حداقل شعله را مطابق با نیاز کاربر تنظیم می کند.

ضد آب قابل نصب با مشعل

یک غشای ضد آب قیر پلیمری است. این سیستم با مشعل LPG (گاز کم فشار) اعمال می شود. این غشاء بر روی سطحی که کاربرد پرایمینگ روی آن اعمال شده است با حرارت ذوب می شود.

این غشا از مخلوطی از قیر نفوذی، اصلاح شده با پلی پروپیلن آتاکتیک (APP) و تقویت شده با لایه ای از پلی استر نبافته تشکیل شده است، این غشاء انعطاف پذیر و مقاوم در برابر پارگی و ترافیک عمومی پا می باشد.

دلیل استفاده از پرایمر سطح مایع این است که به عنوان یک عامل اتصال دهنده برای غشاء مشعل عمل کند و گیرافتادگی هوا را کاهش دهد، به عنوان یک درزگیر برای هرگونه شکاف یا شکاف عمل کند، تخلخل، گرد و غبار یا رطوبت باقیمانده بالا را کاهش دهد که باعث ایجاد تاول در غشا می شود.

در برخی موارد، یک رنگ نقره ای تخصصی سپس به عنوان محافظ UV در برابر خورشید روی غشای تازه ذوب شده اعمال می شود، زیرا غشای ایزوگام می تواند به دلیل تماس مداوم با نور مستقیم خورشید در معرض آسیب قرار گیرد و دوام خود را از دست بدهد. در حالی که نقره به عنوان یک بازتابنده برای آن نور مستقیم عمل می کند (اما این به طور کلی اگر منطقه ضد آب شما در تماس مستقیم با خورشید باشد)

نحوه اعمال آن

لطفاً توجه داشته باشید که اگرچه ما می‌خواستیم روند درخواست را به اشتراک بگذاریم. به دلیل اینکه این فرآیند بسیار پیچیده است و فقط باید توسط یک متخصص آموزش دیده انجام شود، به شدت توصیه می کنیم که با یک شرکت ایزوگام تماس بگیرید تا عایق رطوبتی واقعی را انجام دهید. شرکت ایزوگام کالا خدمات نصب ایزوگام در اصفهان را با بهترین نصاب ها برای شما انجام میدهد.

وقتی صحبت از استفاده از عایق رطوبتی ایزوگام به میان می‌آید، فرآیندی که برای همه مناسب باشد وجود ندارد. هر سطحی که نیاز به ضد آب شدن دارد ممکن است به روش خاصی برای اعمال ایزوگام نیاز داشته باشد. این دلیل دیگری است که توصیه می کنیم با ما تماس بگیرید.

با تمیز کردن و آماده سازی سطحی که نیاز به ضد آب شدن دارد شروع می شود. اگر کاترهای دره شما ضد آب هستند، باید کاشی ها را باز کرده و در فاصله قابل دسترس قرار دهید تا جایگزین شوند . آب باید تخلیه شود و در آخر، اگر در پایه ساختمان شما باشد، باید ترانشه ای به عمق حدود 1.5 متر و عرض 1 متر حفر شود.

بسته به سطح، می توانیم یک مشعل ساده را روی یک سیستم (لایه نقره لازم است) یا سطح معدنی به غشایی (بدون نیاز به رنگ آلومینیوم نقره ای یا تعمیر و نگهداری) که عایق رطوبتی روی آن اعمال می شود، اعمال کنیم، شما یک یا دو پوشش اضافه کنید.

سپس غشای ضد آب مشعل نصب و بریده می شود تا منطقه را بپوشاند و راه هایی برای جریان آب بدون قرار گرفتن در زیر ورق ایجاد کند.

سپس یک مشعل ضدآب باتجربه و حرفه ای از مشعل شعله استفاده می کند تا غشاء را روی سطح با همپوشانی های معمولی 100 میلی متری، دورهای جانبی 75 میلی متری و 100 میلی متری به سمت بالا قرار دهد. عایق رطوبتی عموماً باید با سیستم ضد آب قیری سه لایه فلاش شود.

در نهایت، ایزوگام با رنگ آلومینیوم نقره ای پوشانده می شود تا در برابر اشعه های خورشید محافظت شود (فقط اگر به طور منظم در معرض نور خورشید قرار گیرد). با توجه به ضد آب بودن پایه ساختمان شما. شما باید مطمئن شوید که یک جسم بادوام دارید که مشعل را می پوشاند تا از سوراخ شدن ریشه ها یا سنگ هایی که ممکن است در هنگام بازگرداندن خاک در خاک باشند جلوگیری شود.

مشعل ایزوگام

بسترهای نصب ایزوگام با مشعل

نوع بستر مناسب برای مشعل روی غشاء بتن جدید، بتن موجود یا ملات سیمانی است. بستری که سیستم ایزوگام روی آن قرار می گیرد باید به اندازه کافی سفت، متراکم و از نظر ابعادی پایدار باشد تا از سیستم غشایی، عایق، محافظت از سطح پشتیبانی کند. همچنین باید به گونه ای طراحی شود که ریزش ها، زهکش ها، مخزن ها و خروجی های مورد نیاز را برای اطمینان از زهکشی کافی و دارای اتصالات حرکتی / انبساط کافی در زیرلایه و ساختار داشته باشد. انتخاب بستر و طراحی ساختار زیرلایه بر عهده طراح است. این مسئولیت پیمانکار اصلی است که از نصب آبشارهای طراحی شده اطمینان حاصل کند.

آماده سازی سطح:

تا زمانی که تمام سطوح تمیز، صاف و عاری از رطوبت و مواد زائد یا هر ماده دیگری که مانع از چسبیدن غشاء به درستی می شود، نباید شروع به کار کرد.

اطمینان حاصل کنید که لوله کشی، نجاری و سایر کارهای انجام شده است.

سقف باید حداقل شیب 1% (10 میلی متر در متر) داشته باشد. سقف باید به طور یکنواخت و پیوسته به سمت زهکش ها شیب داشته باشد. • باید شیب ملایمی در اطراف زهکش وجود داشته باشد تا از چروک شدن غشاء پس از گذاشتن آن جلوگیری شود.

بستر باید با حداقل 5 متر مربع در لیتر با پوشش قیری آستر کاری شود.

نصب ایزوگام با مشعل

غشا را باز کنید. شیب را با رول های بیشتر ادامه دهید.

انتهای سر مشعل پروپان باید بین 15 تا 30 سانتی متر از سطوح قرار گیرد. حداکثر حرارت در انتهای آبی شعله به دست می آید.

اگر مشعل و شعله به صورت مستطیلی از رول به زیرلایه حرکت داده شوند، روش جوشکاری موثرتر خواهد بود.

برای بهترین نتیجه، مطمئن شوید که همیشه مقدار کمی قیر مذاب در جلوی رول در حال جوشکاری حرارتی وجود دارد. در صورت شک، رول مجدد و رشته های قیر باید بین رول و زیرلایه ظاهر شود.مزایای تکنیک

قابلیت اطمینان بالا

این یک تکنیک اثبات شده است که برای سناریوهای مختلف قابل استفاده است. فرآیند روشن کردن مشعل سطحی را ایجاد می کند که کاملا ضد آب است. علاوه بر این، در برابر سوراخ شدن مقاوم است که به این معنی است که نیازی به نگرانی در مورد نشتی ناگهانی سقف نخواهید داشت .

طولانی مدت

به عنوان یکی از بادوام ترین مواد موجود در بازار، بسته به تعداد لایه های استفاده شده قادر است بیش از ده سال دوام بیاورد. علاوه بر این، مشعل روی سیستم ها به بازتاب اشعه های مضر خورشید کمک می کند و در عین حال غیر محلول در آب، غیر قابل تجزیه زیستی و غیر سرطان زا است.

ایمن برای استفاده و سازگار با محیط زیست

هر دود منتشر شده در طول استفاده از مشعل برای سیستم تنفسی ما مضر نیست و ردپای کربن نسبتا کمی دارد.

نیازی به برداشتن سقف موجود ندارد

متفاوت از اکثر تکنیک های ضد آب، سقف مشعل را می توان بر روی سقف های فعلی اعمال کرد. این امکان یک فرآیند سریع و نیازهای خاص موارد منحصر به فرد را فراهم می کند. با این حال، بیشتر توصیه می شود سقف موجود خود را بردارید تا سقف مشعل بیشتر دوام بیاورد.

مناسب برای سایر مناطق کاربردی

عایق رطوبتی با مشعل یک تکنیک مناسب برای غوطه وری کامل در آب و کاربردهای زیر خاکی است. این باعث می شود که آن را به گزینه ای ایده آل برای آب بندی مناطقی مانند بالکن ها، پشت بام ها، عرشه ها، ناودان های جعبه و جعبه های کاشت تبدیل کند.

معایب تکنیک

نصب حرفه ای مورد نیاز است

با توجه به تخصص خاصی که مورد نیاز است، سقف مشعل به متخصص عایق رطوبتی برای اجرای نصب نیاز دارد. این به این دلیل است که یک فرآیند خسته کننده شامل چندین لایه و یک مشعل دمنده است. هر زمان که آتش درگیر می شود، همیشه بهتر است آن را به افراد حرفه ای بسپارید، زیرا آنها برای مدیریت خطرات خطر آتش آموزش دیده اند. همینطور اگر قصد نصب ایزوگام در رشت را دارید باید آنرا در زمانی نصب کنید که بارانی و رطوبت زیاد نباشد.

کمی پرهزینه

با توجه به فرآیند گسترده اعمال سقف های ضد آب مشعل، انتظار می رود که از نظر هزینه تندتر باشد. با این حال، جبران این است که سقف مشعل برای مدت زمان بسیار طولانی (بیش از 10 سال) دوام می آورد و بسیار بادوام است. در نهایت، این یک راه حل طولانی مدت مقرون به صرفه است که فقط به سرمایه گذاری اولیه کمی بیشتر نیاز دارد.

مشعل ایزوگامبرچسب ها : مشعل ایزوگام کاری,خرید مشعل ایزوگام,ایزوگام,نصبایزوگام,مشعل نصب ایزوگام,آموزش نصب ایزوگام,نصاب ایزوگام,قیمت نصب ایزوگام,بهترین مشعل ایزوگام,بهترین مشعل