جستجوی زیرنویس

آموزش میکروبلیدینگ ابرو؛ مرکز تخصصی آموزش میکروبلیدینگ ابرو با متد فیبروز

آموزش میکروبلیدینگ : رنگ هایی که پس از انجام تاتو اضافه می مانند را می توانید دوباره بپزید و استفاده کنید. میتواند بر مزایای میکروبلیدینگ ابرو اضافه نماید و آن را تبدیل به از هر لحاظ روشی کامل کند. میکروپیگمنتیشن نیز مانند میکرو بلیدینگ روشی نیمه دائم در تاتو کردن محسوب می شود، با این تفاوت که در میکروپیگمنتیشن از یک قلم و دستگاه دیجیتالی استفاده شده و رنگ دانه ها به لایه های عمیق تری از پوست به نام لایه درمال نفوذ می کنند که این روش ماندگارتر از روش های میکروبلیدینگ و روش امبرویدری ابروهاست. میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابروها است که از طریق قلمی که متشکل از چندین سوزن است ، خطوط نازک و باریکی شبیه به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد می کند . هاشور های ترسیم شده صرف نظر از روش کار، از موهای طبیعی ضخیم تر به نظر می رسند. این مرحله را آخرین مرحله آموزش میکروبلیدینگ می دانند که با نگاهی کلی به ابروها قسمت هایی که از قلم افتاده و خط گذاری و یا نقطه گذاری نشده است را مجدد هاشور گذاری کنید و خط های ریز بین هاشورها که جای خالی زیادی دارد را قرار می دهید تا کاملا فرم ابروی طبیعی به خود بگیرد.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو؛ مرکز تخصصی آموزش میکروبلیدینگ ابرو با متد فیبروز

مشاوره صحیح آموزش میکروبلیدینگ


البته فرد پیگمنتر است که با توجه به فرم صورت فرد می بایست مشاوره صحیح را به مشتری ارائه دهد و به وی گوشزد کند که چه نوع هاشور ابرویی برای چهره او مناسب تر است و با مشورت یکدیگر به طرح و ایده نهایی برسند. در این دوره هنرجو زیر نظر مربی که مدرک فنی حرفه ای دارد موارد زیر را آموزش می بیند دوره آموزشی میکروبلیدینگ در موچین شامل دو مرحله تئوری و عملی است. در این دوره آموزشی فشن ترین و به روزترین متد میکروبلیدینگ ابرو ارائه می شود. آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ که به صورت تئوری و عملی برگزار می شود به شما در رسیدن به مهارت و شروع به فعالیت حرفهای در زمینه میکروپیگمنتیشن کمک می کند و بدین شکل شما می توانید وارد این کسب و کار شده و از طریق میکروپیگمنتیشن کسب درآمد کنید. پس از آن که رنگ دانه ها کاملا به حالت طبیعی در آمدند، روی آن ها از ضد آفتاب با SPF 30 و 50 استفاده کرده و از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید تا رنگ ابروهای شما از بین نرود. از چند روز قبل از مصرف ویتامین های K,E,D,A و داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.

بله: این دوره با توجه به نیاز های یک فرد مبتدی برای ورود به بازارکار تهیه شده است و شما می توانید بعد از این دوره وارد بازار کار شوید و بعد از مدتی کسب تجربه به صورت حرفهای کسب درآمد کنید.


برای از بین بردن هرگونه درد و احساس ناخوشایند، از ژل بی حس کننده در محل انجام میکروبلیدینگ و آموزش میکاپ استفاده می کند، سپس با استفاده از ابزاری قلم مو مانند که در انتهای آن، 10 الی 12 سوزن کوچک تعبیه شده است، بلید را انجام می دهد. از آنجایی که این روش نوعی آرایش دائم بوده و مستقیما با سلامت افراد در ارتباط است، لازم است تا در انتخاب برای انجام یا اموزش و یادگیری این هنر و حرفه به جایی معتبر و شناخته شده سر بزنید یکی از این مراکز، گروه موچین میباشد این مجموعه با بیش از 2 دهه اموزش و انجام میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو رضایت بالای 90 درصد مشتریان خود را جلب نماید. روش ميكرواسكالپ زير مجموعه ميكروپيگمنتيشن برای افرادی که دچار طاسی کف سر هستند و یا از سفیدی بیش از حد کف سر خود ناراضی هستند نیز استفاده می شود. دوره آموزش میکروبلیدینگ توسط گروه موچین(برترین اساتید تهران و کرج) از زیر مجموعه رشته های آرایش دائم (تاتو) می باشد، هنرجو روش های آرایش دایم میکرو ابرو را می آموزد. مرکز زیبایی مهری ماه بیوتی با آموزش میکروبلیدینگ به صورت کاملا عملی و بر روی مدل زنده تمامی اصول و قواعد آکادمی فیبروز ابرو را به کارآموزان از مبتدی تا حرفه ای آموزش می دهد.

پشتیبانی آنلاین توسط مدرسین آکادمی آموزش تاتو


6 ماه پشتیبانی آنلاین توسط مدرسین آکادمی اموزش تاتو انجام خواهد گرفت. شما به عنوان یک تکنسین ماهر میکروبلیدینگ ، برنامه ریزی خود را به عهده خواهید گرفت و یک حقوق عالی خواهید داشت، متوسط حقوق برای یک هنرمند میکروبلیدینگ در سال بسیار زیاد است. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. یکی از مهم ترین بخش های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن، تاتو بدن با دستگاه میکروپیگمنتیشن است که به شما در تخصصی تر انجام دادن کار تاتو دائم کمک شایانی می کند. جنس رنگ های مصرفی در میکروپیگمنتیشن چیست و مدت ماندگاری آن به چه صورت است؟ در چه مواقعی نباید میکروبلیدینگ انجام شود؟ این متد فقط بر روی ابروهای طبیعی و یا حتی ابروهای بدون هیچ تار مویی زیباترین اجرا را در بر خواهد داشت. آموزش میکروبلیدینگ به صورت مختصر به این صورت است که میکروبلیدینگ با استفاده از ایجاد خطوط ریز مویی که با ظرافت و مهارت با دست و با استفاده از یک تیغ استریل بسیار ظریف پوشیده شده در یک رنگدانه نیمه دائمی، ابرویی کاملاً شکیل ایجاد می کند. اموزش میکروپیگمنتیشن آکادمی بانو حکمت با اولویت آموزش تخصصی برای ایجاد مهارت در بین هنرجویان برنامه ریزی شده و شما در این دوره به طور کاملا حرفهای آموزش می بینید.