جستجوی زیرنویس

خرید شیبا در چند مرحله انجام می شود؟

چکیده : ارز دیجیتال شیبا یکی از توکن های محبوب بازار کریپتوکارنسی است. در این مقاله با این ارز دیجیتال آشنا می شوید و خرید شیبا را یاد می گیرید.

خرید ارز دیجیتال به طور کلی مراحل مختلفی دارد و در این راه گزینه های متنوعی هم برای سرمایه گذاران وجود دارد. فارغ از اینکه چه ارز دیجیتالی را مد نظر دارید، باید مراحل مشخصی را برای تکمیل فرایند خرید آن طی کنید. روش های خرید ارز دیجیتال در صرافی های آنلاین مختلف عموما به یک شکل هستند و در برخی موارد تفاوت هایی هم بین آن ها به چشم می خورد. ارز دیجیتال شیبا هم به همین شکل است و خرید شیبا در هر صرافی ارز دیجیتال به شکل خاصی انجام می شود. به این منظور اگر مایل به خرید شیبا هستید، باید با این ارز دیجیتال و صرافی هایی که از آن پشتیبانی می کنند آشنا شوید. ما در این مقاله اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید به سادگی شیبا را بخرید.

شیبا چیست؟

شیبا چیست و چرا محبوب است؟

پیش از اینکه بخواهید برای خرید ارز دیجیتال شیبا اقدام کنید باید آن را بشناسید. شناخت بیشتر شما درباره شیبا باعث می شود که این ارز دیجیتال را با اطمینان خاطر بیشتری خریداری کنید و بتوانید سرمایه گذاری مطمئن تری را روی آن انجام دهید. ارز دیجیتال شیبا در سال 2020 به جمع رمز ارزهای موجود در بازار کریپتوکارنسی پیوست و به عنوان رقیب اصلی دوج کوین شروع به فعالیت کرد. ماهیت این ارز دیجیتال نیز مشابه دوج کوین است و هدف از ساخت آن تنها سرگرمی و رقابت با دوج کوین بود. از این رو شیبا را قاتل دوج کوین نامیدند تا بتوانند بازاریابی بهتری برای آن انجام دهند.

این کار در مدت کوتاهی نتیجه داد و خرید شیبا متقاضیان زیادی پیدا کرد. از این رو ارزش بازار این ارز دیجیتال به شدت افزایش پیدا کرد و شیبا در عرض چند ماه به یکی از برترین رمز ارزهای بازار کریپتو تبدیل شد. در همین حال قیمت شیبا طی چند مرحله سقف های جدیدی را به ثبت رساند و سودهای باورنکردنی زیادی را به سرمایه گذاران داد. همین عامل باعث شد که محبوبیت شیبا دوچندان شود و افراد بیشتری برای خرید آن اقدام کنند. با این حال تغییر روند کلی بازار جلوی پیشروی بیشتر این ارز دیجیتال را گرفت و فشار خرید شیبا نتوانست قیمت آن را افزایش دهد. با این حال هنوز هم افراد زیادی به دنبال خرید شیبا هستند و این ارز دیجیتال را به رقبا ترجیح می دهند.

ارز دیجیتال شیبا

رقبای شیبا کدام اند؟

همانطور که در بخش قبل گفتیم، شیبا برای رقابت با دوج کوین به وجود آمد و قاتل دوج کوین لقب گرفت. با این حال دوج کوین تنها رقیب شیبا در بازار میم کوین ها نمی باشد. پس از شیبا و دوج کوین هم چندین میم کوین مختلف با نام های ددی دوج، بیبی دوج، شیباورس و... به وجود آمدند. در ضمن علاوه بر میم کوین ها، رمز ارزهای دیگری هم هستند که بر اساس حجم بازار با شیبا رقابت می کنند. ماتیک (MATIC) و لئو (LEO)، همسایه های شیبا در رتبه بندی ارزهای دیجیتال بر اساس حجم بازار هستند. این ارزهای دیجیتال برای رسیدن به رتبه های بهتر و افزایش حجم بازار خود با شیبا به رقابت می پردازند.

تقاضای خرید شیبا نسبت به عموم رقبای خود بیشتر است و این ارز دیجیتال همچنان محبوبیت بیشتری دارد. با این حال با بروز اتفاقات مختلف در بازار و پروژه های بلاک چینی، ممکن است که شرایط عوض شود و حوادث مختلفی برای ارزهای دیجیتال رخ دهد. به همین منظور عموم سرمایه گذاران بزرگ پیشنهاد می کنند که علاقه مندان به سرمایه گذاری، دارایی های مختلفی را خریداری کنند. اینگونه اگر یک یا چند مورد از دارایی های شما هم در موقعیت ضرر قرار گرفتند، مابقی می توانند شما را به سود برسانند. با این استراتژی شانس شما برای کسب سود بیشتر می شود و احتمال ضرر به حداقل می رسد.

خرید شیبا

خرید شیبا چند مرحله دارد؟

اگر به خرید شیبا تمایل دارید و می خواهید روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید، باید چند مرحله مختلف را طی کنید. این مراحل شامل ثبت نام در یک صرافی ارز دیجیتال، انجام احراز هویت، شارژ حساب و ثبت سفارش خرید در صفحه خرید و فروش شیبا هستند. هیچکدام از آن ها برای شما دشوار نخواهند بود و می توانید تمام مراحل را در یک روز انجام دهید. زمانبر بودن فرایند خرید شیبا تنها به دلیل منتظر ماندن برای تایید احراز هویت توسط صرافی می باشد. اگر صرافی ارز دیجیتال خوبی را برای خرید شیبا انتخاب کنید، مدت زیادی طول نمی کشد که احراز هویت شما تایید شود.

پس از خرید ارز دیجیتال شیبا هم می توانید آن را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید. با جستجوی کلمه کیف پول های شیبا در موتورهای جستجو می توانید کیف پول هایی که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند را پیدا کنید. ما هم در این بخش چند نمونه از کیف پول های شیبا را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید در صورت تمایل از آن ها استفاده کنید.

  • تراست ولت (کیف پول نرم افزاری رایگان)
  • متامسک (کیف پول نرم افزاری رایگان)
  • کوینومی (کیف پول نرم افزاری رایگان)

موارد فوق از معروف ترین کیف پول های رایگان شیبا هستند. بعد از تکمیل فرایند خرید شیبا، می توانید یکی از کیف پول های فوق را انتخاب کنید و توکن های خود را به آن انتقال دهید.

برچسب ها : خرید شیبا,خرید ارز دیجیتال,ارز دیجیتال شیبا