جستجوی زیرنویس

خرید آیفون تصویری تک نما

خرید آیفون تصویری تک نما

امروزه آیفون ها تصویری یکی از وسایل ضروری برای هر خانه ای تبدیل کرده است؛ که در طی سال های اخیر آیفون تصویری تکنما به عنوان یکی از برندهای معروف و صاحب نام در بازار شناخته شده است. اگر تا به حال قصد خرید آیفون تصویری کرده باشید به احتمال زیاد نام برند تک نما به گوششان خورده است. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با این درب بازکن تصویری آشنا کنیم و همچنین به مزایا و معایب این محصول بپردازیم. توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی های آیفون تصویری تکنما

1. مناسب و کاربردی برای ساختمان های پر واحد

آیفون های برند تک نما به گونه ای طراحی شده است که برای ساختمان های بلند مرتبه و برج‌ها مناسب می باشد. با داشتن این ویژگی از آیفون تصویری تکنما مورد استقبال بسیار زیادی از مشتریان قرار گرفته است و توانسته سهم بسیاری در بازار نصیب خود کند.

دلیل مهم این ویژگی داشتن سیستم نیمه دیجیتال درب بازکن تصویری تکنما در محصولاتش می باشد. به طوری که این شرکت ادعا می کند برای هر تعداد واحد تنها به هفت رشته سیم نیاز است و نسبت به دیگر دیگر برندها موجود در بازار نیاز به سیم مجزا برای هر واحد نمی باشد.

خرید آیفون تصویری تک نما

2. کاهش شدید هزینه کابل کشی

این ویژگی هم باید مدیون سیستم نیمه دیجیتال برند تک نما دانست. به دلیل اینکه بدون نیاز به کابل کشی مجزا برای هر واحد، استفاده از کابل های طولانی را کاهش می دهد. همچنین هزینه های سیم و سیم کشی به مراتب کاهش می یابد. البته توجه داشته باشید هنگام کابل کشی حتما می بایست متخصصان آن در ارتباط بود تا بهترین راهکار را به شما ارائه کنند.

3. ارتباط داخلی بدون نقص

ویژگی دیگر برند تکنما را به نسبت دیگر  محصولات متمایز می کند، داشتن ارتباط داخلی مانتیورهای این محصول است. شرکت تک نما این قابلیت می توان گفت زمانی در محصولات گنجاند که تعدادی محدودی از دیگر محصولات از این امکانات بهره می بردند. تکنما محصولات خود طوری طراحی کرده است که قابلیت ارتباط داخلی واحد به واحد در محصولاتش استفاده کرده است، که این امر موجب شده سیم های زیادی بکار گرفته نشود و از همان 7 رشته سیم کلی استفاده گردد.

4.  مجهز به ارتباط با نگهبانی در تمامی مدل ها

شرکت تک نما در تمامی مدل ها و حتی محصولات ارزان قیمتش امکان ارتباط با نگهبانی قرار داده است. این دستگاه به شما اجازه می دهد تا بتوانید مدل های اقتصادی این برند از ارتباط مرکزی مطلوبی بهره ببرند. محصولات تک نما از زمینه دیجیتالی با کمی تغییراتی بکار گرفته است که می تواند آن ها را از امکانات متعدد و تغییرات کلی در نصب و سیم کشی وجود نداشته باشد.

5. طراحی جدید و خاص تکنما

درب بازکن تصویری تکنما هیچ شباهتی با دیگر برندهای موجود در بازار دیگر ندارد و این محصول را می توان ایده با طراحی خاص مهندسان این شرکت دانست. آیفون های تصویری برند تکنما از صفحه نمایش متوسط و بزرگ برخوردار است و همچنین از کلیدهای لمسی با ارگونومی مناسب طراحی شده است.

خرید آیفون تصویری تکنما از نمایندگی معتبر

خرید یک محصول از یک نمایندگی معتبر چه فوایدی دارد؟ شرکت تکنما با بهره گیری از نمایندگی های فروش محصولات تکنما در سرتاسر کشور به مشتریان خود این امکان را می دهد تا بتوانند به راحتی به محصولات این شرکت دسترسی پیدا کنند. فروشگاه اینترنتی دکولایت نمایندگی فروش محصولات تکنما اقدام به فروش محصولات آیفون تصویری تکنما به صورت اینترنتی کرده است و مفتحر است که به تمامی نقاط کشور سفارشات داده شده را ارسال کند. این فروشگاه اینترنتی با پایبندی با سه اصل کیفیت، تضمین اصالت و قیمت واقعی با فروشگاه های معتبر خدمات خود را ارائه دهد.

پرطرفدار ترین مدل های آیفون تصویری تکنما

در میان مدل های متنوع آیفون های تصویری این شرکت با قاطعیت می توان گفت که مدل های سری C از محبوب ترین محصولات در بین مشتریان می باشد. پس از آن به دلیل قیمت ارزان آن سری D را نام برد. و در انتها به دلیل منحصر به فرد و خاص بودن محصول سری E مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. آیفون تصویری یکی از وسایل ضروری در هر مجتمع مسکونی بزرگ می باشد که بایستی هزینه بسیار پایین در کابل کشی آن مورد توجه قرار گیرد.

پرطرفدار ترین مدل های آیفون تصویری تکنما

قیمت آیفون تصویری تکنما

محصولات آیفون تصویری تکنما می توان گفت از قیمت میان رده ای را در بین آیفون های تصویر رنگی دارند. همچنین به علت کاهش مصرف کابل کشی در مجتمع های با واحد بالا هزینه بسیار مقرون به صرفه به همراه دارند

راه های ارتباطی ما:

شعبه 1: شیراز،قاآنی کهنه بعد از کوچه 8، پلاک396

شعبه2 : شیراز، قاآنی کهنه، مجتمع زمرد، طبقه همکف، واحد 127

071-33709035

واتساپ: 09177088254

 

.