جستجوی زیرنویس

بهترین برنامه تلگرام ضد فیلتر کدام است؟

تلگرام ، با هدف معروفیت بیشتر خود ، سورس خود را به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان قرار داد ، به طوری که شما فقط و فقط به بدنه تلگرام دسترسی خواهید داشت و به مخاطبین و اطلاعات رد و بدل شده دسترسی نخواهید داشت .

توسعه دهندگان ، انواع مختلفی از تلگرام پیشرفته منتشر کردند و اولین آن ها در ایران ، موبوگرام نام داشت که توسط گروه برنامه نویسی هانیستا منتشر شد.

بهترین برنامه تلگرام ضد فیلتر کدام است؟

برخی از نسخه های پیشرفته و ضد فیلتر تلگرام شامل:

  • موبوگرام
  • تلگرام طلایی
  • چیتاگرام
  • الگرامی
  • گراف مسنجر
  • فیلترگرام
  • تلگرام x

 

درباره موبوگرام (mobogram)

موبوگرام ، اولین نسخه از تلگرام پیشرفته در ایران بود و تا قبل از اینکه تلگرام فیلتر شود ، محبوب ترین نسخه‌ی تلگرام غیر رسمی در ایران بود . اما پس از فیلترشکن تلگرام ، رقبای موبوگرام با ایده ی تلگرام ضد فیلتر ، توانستند خیلی محبوب تر از موبوگرام شوند.

با بی توجهی موبوگرام به فیلترینگ و درخواست از کاربران برای استفاده از فیلترشکن ، خیلی زود کاربران بسیاری را از دست داد.

 

درباره تلگرام طلایی (goldgram)

درباره تلگرام طلایی (goldgram)

تلگرام طلایی ، همان اپلیکیشن با تیم پر سرعتی است که با فیلتر شدن تلگرام ، سیستم ضد فیلترینگ را ارائه کرد و با این سرعت و ایده ، به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد.

طلاگرام یا تلگرام طلایی تا کنون بیش از 10 میلیون کاربر جذب کرده است و همچنان جزئ محبوب ترین نسخه ی تلگرام غیر رسمی است.

                                 

درباره چیتاگرام (cheetagram)

چیتاگرام ، از نسخه های پیشرفته ولی گمنام تلگرام است که قابلیت های بسیاری دارد و در میان نسخه های پیشرفته ی تلگرام ، میشه گفت که خیلی به آن بی توجهی شده است. یکی از سیستم های پیشرفته چیتاگرام ، جستجوگر پروکسی هوشمند است ! یعنی دیگر نیازی نیست به دنبال پروکسی تلگرام باشید ، زیرا چیتا گرام چند صد پروکسی داخلی دارد هر 5 دقیقه لیست جدیدی از پروکسی ها را دریافت می‌کند.!

 

درباره الگرامی (elgrami)

درباره الگرامی (elgrami)

الگرامی یا الگرام ، اولین نسخه چند زبانه تلگرام است که همزمان با انتشار چیتاگرام منتشر شده است و کاملا قابلیت های یکسانی با چیتاگرام دارد . اما الگرامی مانند چیتاگرام منتظر معروف شدن نماند و با تیم بازاریابی قوی ای که داشت ، بسیار زود معروف شد.

الگرامی تا کنون بیش از 5 میلیون نصب فعال دارد.

 

درباره گراف مسنجر / تلگراف (graph messenger)

درباره گراف مسنجر / تلگراف (graph messenger)

تلگراف با نام اصلی گراف مسنجر ، محبوب ترین نسخه از تلگرام پیشرفته است . دلیل این محبوبیت ، امکانات اضافه ای است که به تلگرام اضافه کرده است . مانند تلویزیون آنلاین ، نزدیک یاب (دوست یابی از نزدیک ترین محله).

Telegraph تا کنون بیش از 10 میلیون نصب فعال دارد.

 

درباره فیلترگرام (filtergram)

درباره فیلترگرام (filtergram)

اصلی ترین امکانی که فیلترگرام روی آن تمرکز کرده است، قابلیت دور زدن فیلترینگ است که بسیار در این زمینه موفق بوده. یکی از بهترین امکاناتی که دارد ، این است در تمام کانال های پروکسی در تلگرام به دنبال پروکسی میگردد و پروکسی ها را بررسی کرده و آن که سرعت و پینگ مناسبی دارد را به صورت خودکار به لیست پروکسی های شما اضافه می‌کند.

با فیلترگرام ، هرگز فیلتر نخواهید بود !

 

درباره تلگرام ایکس (Telegram X)

تلگرام ایکس ، نسخه رسمی ای است که توسط خود تلگرام منتشر شده.تلگرام ایکس ، در تمام دنیا ، اولین نسخه از تلگرام پیشرفته بود که تلگرام آن را برای نمونه نمایشی به توسعه دهندگان منتشر کرده است. تمام امکاناتی که قرار است در آینده به تلگرام اضافه شود ، ابتدا در ایکس گرام منتشر و آزمایش می‌شود و سپس برای نسخه اصلی تلگرام منتشر میشود.