جستجوی زیرنویس

دنیایی هوشمند تر از همیشه

خرید کلید ترموستات لمسی پارمیس +مشخصات و عمکرد و مکانیزم کامل+هزینه|هایکا

بدیهی است که تامین روشنایی در فضای شب و محیط های تاریک، از جمله احتیاجات ضروری انسان به شمار می رود. این مورد سبب شد تا انسان به دنبال راه حلی جهت رفع تاریکی باشد و در این زمینه نیز پژوهش های بسیاری انجام گرفت. بر اثر گذشت زمان، تامین روشنایی جهت یافتن محل زندگی ارتقا پیدا کرد و در نهایت، لامپ، کلید های برق در خانه و سیستم های برق کشی مورد استفاده قرار گرفت. از آنجایی که علم به صورت گسترده و سریع در حال پیشرفت می باشد، امروزه کلید های لمسی جایگزین مناسبی برای کلید های برق سنتی به شمار می روند. کلید های لمسی دارای کاربرد و طراحی زیبایی می باشند که با لمس انگشتان دست فعالیت می کنند. نکته مهم آن است که عمر و کارایی بیشتری نسبت به کلیت های برق سنتی دارند. چرا که جریان ثابتی از آن ها عبور می کند. به همین جهت دارای قدرت تفکیک نسبتا بالایی نیز می باشد. همچنین در تکنولوژی ساخت و تهیه آن از تجهیزات و قطعات مکانیکی بهره گرفته شده است.

انواع کلید های لمسی شامل دارای سه نوع می باشند. کلید های لمسی مقاومتی، کلید های لمسی خازنی و کلید های لمسی پیرو الکتریک‌.

کلید و پریز لمسی به آسانی می توانند جایگزین مناسبی برای کلید و پریز های سابق شما باشند. به دلیل اینکه از تنوع بسیاری در طراحی ظاهری خود دارند، باعث می شوند تا به راحتی با دکوراسیون داخلی منزل شما هماهنگی برقرار نمایند. این دسته از کلید ها اضافه بر ویژگی های منحصر به فرد و زیبایی که در ساختارشان به کار گرفته شده است، می توانند سطح کیفیت زندگی شما را نیز تحت تأثیر قرار دهند. بر اساس همین موضوع، تعویض کلید و پریز قدیمی منزلتان، از جمله گام های اولیه در جهت داشتن خانه و یا اداره ای هوشمند محسوب می شود.

نکته قابل توجه آن است که بعضی از کلید های لمسی، غیر هوشمند می باشد و شما تنها با لمس انگشتان می توانید برق منزلتان را خاموش و یا روشن نمایید. این در حالی است که کلید های هوشمند می توانند از راه دور نیز از طریق ریموت و یا اپلیکیشن موجود در موبایل و یا کامپیوتر تمامی بخش های خانه را کنترل نمایند. نکته بسیار پراهمیت آن است که از طریق اپلیکیشن می توان در هر نقطه ای از دنیا این ارتباط را برقرار نمود. طراحی کلید های لمسی به گونه ای بوده است که مقاومت بالایی در برابر روشن شدن همه برق ها داشته باشند. دقت داشته باشید که در محاسبات الکترونیکی می بایست تمامی استاندارد های لازم به درستی رعایت شوند تا امنیت و اطمینان خاطر بیشتری به دست آید.

کلید لمسی برق در دو نوع ساده و هوشمند به بازار عرضه می گردد. مدل های ساده این دسته از کلید ها، می توانند به وای فای متصل شوند و با تلفن همراه نیز قابلیت کنترل را دارند. مدل های ساده کلید های لمسی همان کار کلید برق مکانیکی را انجام می دهند. معیار مهم دیگر در رابطه با تعیین قیمت کلید های لمسی، تعداد پل می باشد. به صورتی که هر چقدر تعداد پل ها بیشتر باشد، هزینه خرید آن به طبع از آن افزایش پیدا می کند. دیگر فاکتوری که در تعیین قیمت کلید های لمسی بسیار تأثیرگذار می باشد، برند این دسته از محصولات به شمار می رود. برند های معتبر زیادی به بازار این محصول را با کیفیت و هزینه های متفاوتی ارائه می دهند. پیشنهاد می کنیم ابتدا نکات مثبت و منفی و تحلیل ظاهر و کارایی آنها را در نظر بگیرید. سپس کیفیت و کاربرد آن ها را با قیمت های آن ها تطابق دهید. همچنین می تواند از چندین منبع تحقیق کنید و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نمایید.

روش نصب این نوع کلید ها نیز بسیار آسان می باشد و مشابه کلید های قدیم است. کاربران می توانند آن ها را به جای کلید های سابق خود نصب نمایند. بدین منظور که احتیاجی به ابزار، تجهیزات و یا قطعات اضافه و ویژه ای ندارند. سیستم روشنایی منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل اهمیت آن توصیه می کنیم از کلید های لمسی هوشمند بهره بگیرید. استفاده از این دسته از کلید ها، قطعا در کیفیت و سطح زندگی شما اهمیت زیادی را خواهد داشت.بدیهی است که روشنایی جزو حیاتی ترین احتیاجات بشر می باشد که زندگی تمامی افراد به صورت مستقیم و غیر مستقیم به آن وابسته است. به همین جهت نور و روشنایی از الزامات پایه ای افراد محسوب می شود. افراد، زمان زیادی از زندگی روزمره خود را در منازل و ادارات خود می گذرانند. وجود نور و روشنایی در این مکان ها می تواند روحیه ای شاد را به به افراد القا نماید. از پر اهمیت ترین بخش های موجود در خانه، کلید های برق می باشند که بیشتر جهت روشنایی استفاده می شوند. اخیرا نوع دیگری از کلید های لمسی با عنوان کلید لمسی هوشمند، به بازار عرضه شده است که نسبت به کلید های لمسی قدیم، از کاربرد و ظاهر بهتری برخوردار می باشند. در این مقاله سعی کردیم تا با بررسی نکات مثبت و منفی این دسته از کلید های لمسی شما را در شناخت و خرید آن ها یاری نماییم.

کلید های لمسی هوشمند، نوع جدیدی از کلید های برق می باشند که هدف از ساخت آن ها کاربری ساده و راحت، زیباسازی و همچنین افزایش انواع قابلیت ها می باشد.

این دسته از کلید های برق با لمس انگشتان فعالیت می کنند و دیگر احتیاجی نیست به آن ها فشاری وارد شود. این دسته از کلید های برق با توجه به ظاهر زیبا و تنوعی که دارند، می توانند به راحتی با فضای داخلی منزل مطابقت پیدا کنند. این نوع کلید ها، دارای طول عمر بسیار بیشتری نسبت به کلید های سنتی هستند. کنترل فضای سرمایشی و گرمایشی، کنترل میزان روشنایی ساختمان، افزایش ایمنی، عدم برق گرفتگی به هنگام استفاده، کاهش تعداد انواع کلید های روشنایی و همچنین متراژ سیم کشی، مدیریت و کنترل مصرف انرژی، تعریف انواع سناریو های مختلف امنیتی، سهولت نصب و امکان جا به جایی به سادگی، منازل از جمله مواردی است که کلید های لمسی می توانند به کاربران خود ارائه دهند.

کلید های لمسی علاوه بر مزایایی که دارند، دارای معایب و ایراداتی نیز می باشند. این دسته از محصولات، دارای قیمت بالایی نسبت به کلید های مکانیکی معمولی موجود در بازار می باشند. همچنین در نسل های قدیم تر، به زیر ساخت های ویژه ای نیازمند هستند. البته این نیاز در نسل های جدید به طور کامل رفع شده است.

کلید لمسی هوشمند برق به جهت کاربرد های فراوانی که دارد، بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. روشنایی ریسه نور مخفی، هالوژن ها، انواع نور های دکوراتیو، روستایی لوستر ها و همچنین دیوارکوب ها از جمله کاربرد های کلید های لمسی هوشمند محسوب می شوند. علاوه بر این موارد، این دسته از کلید ها می توانند پرده ها را باز و یا بسته نمایند و شدت نور را مطابق با میل خود کاهش و یا افزایش دهند.

کلید های لمسی از لحاظ تکنولوژی لمس به سه نوع خازنی، مقاومتی و پیرو الکتریک‌ تقسیم بندی می شوند. تفاوتی که میان این سه گونه وجود دارد، در ساختار فنی و مداری آنها قابل بررسی می باشد.

همچنین کلید های لمسی از لحاظ کارایی نیز به دو دسته هوشمند و یا غیر هوشمند نیز تقسیم بندی می شوند.

به هنگام خریداری کلید های لمسی می بایست به نکات مهمی توجه نمایید. هوشمند یا غیر هوشمند بودن کلید های لمسی، تعداد سر خط روشنایی کلید ها و ضمانت محصولات و خدمات پس از فروش از جمله مواردی هستند که حتما می بایست به آن ها توجه نمایید. چنانچه تمایل دارید منزل خود را هوشمند سازی نمایید و میزان روشنایی منزلتان را در هر نقطه ای خانه تحت کنترل و مدیریت داشته باشید، پیشنهاد ما برای شما کلید های لمسی هوشمند می باشند. انواع کلید های لمسی دارای تنوع بالایی در تعداد سر خط روشنایی و یا همان پل می باشند. این نوع کلید ها می توانند از یک پل تا ۱۰پل نیز داشته باشند.

با استفاده از کلید های لمسی هوشمند، می توانید علاوه بر افزایش زیبایی محیط منزل خود، امکانات رفاهی مناسبی را در اختیار داشته باشید. در این صورت مصرف انرژی و برق خانه شما، به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن کنترل و مدیریت خواهد شد. نکته پراهمیت آن است که استفاده از انواع سیستم های هوشمند، اتلاف سرمایه نمی باشد. بلکه راه حلی جهت سرمایه گذاری برای امنیت و آرامش کاربران محسوب می شود.امروزه ما در جهانی زندگی می کنیم که فناوری های نوین و تکنولوژی دارای جایگاه ویژه و ثابتی می باشد. به طور معمول همه مردم در زندگی روزمره خود از هوشمند سازی استفاده می کنند. انواع درب های اتوماتیک پارکینگ ها، تایمر اجاق گاز، کنترل ها و تلفن های همراه از جمله امکاناتی هستند که در بر اساس تکنولوژی های نوین به بازار عرضه می گردند. خانه هوشمند نیز در دسته مواردی است که در ساخت و تهیه آن از روش های مختلف نوین بهره گرفته شده است. در این مقاله سعی کردیم به بررسی اجزای سازنده و کاربرد های آن به طور مفصل بپردازیم.

خانه هوشمند، خانه و یا ساختمان نوین و مدرنی می باشد که تمامی اجزا و وسایل برقی آن توسط سیستمی یکپارچه متصل هستند و به درستی در کنار یکدیگر فعالیت دارند. در این دسته از خانه ها، شما این امکان را دارید که هر نوع وسیله برقی را از هر نقطه خانه به آسانی تحت کنترل خود درآورید. همچنین نکنه جالب آن است که می توانید برای انواع قسمت های خانه، برنامه هایی از پیش مشخص شده تعیین نمایید. این ویژگی سبب می شود، حتی هنگامی که در خانه خود مقرر نیستید، به بخش های مختلف آن دسترسی و نظارت لازم را داشته باشید. فرایند هوشمند سازی انواع ساختمان ها، مجموعه ی هوشمندی می باشد که هم کنترل پذیر است و هم می تواند تا میزان زیادی عادات شما را تحت تاثیر خود قرار دهد و با آن نیز مطابقت داشته باشد.

جهت اینکه تمامی خدمات خانه های هوشمند به درستی و بدون هیچ‌گونه مشکلی انجام شوند، لازم است که تمامی قسمت های مختلف آن در کنار یکدیگر قرار گیرند تا مجموعه ی هوشمندی شکل بگیرد. همه این بخش ها بهم اتصال دارند. کنترل کننده مرکزی، پروتکل های ارتباطی، رابط های کاربری، عملگر ها و سنسور ها، بخش های مختلف خانه هوشمند را تشکیل می دهند. در ادامه به بررسی مختصری از آنها می پردازیم.

کنترل کننده های مرکزی، به عنوان قلب خانه هوشمند فعالیت دارند. به طوری که تمامی اجزای خانه هوشمند به واسطه کنترل کننده های مرکزی به یکدیگر مربوط می شوند. این دستگاه، اطلاعات لازم را از انواع دستگاه های مستقر در خانه دریافت می کند و همه موارد خانه را تحت کنترل خود در می آورد.

از آنجایی که بخش های مختلف خانه می بایست بتوانند به آسانی با یکدیگر و همچنین با کنترل کننده مرکزی ارتباط داشته باشند، حتما می بایست راه ارتباطی مشخصی تعیین شود. پروتکل های ارتباطی، مسیر هایی استاندارد هستند که برای تمامی بخش های خانه های هوشمند قابل قبول می باشند. این مورد باعث می شود تا اطلاعات را مابین خود جا به جا نمایند.

انواع رابط های کاربری این دسته از خانه ها، ابزارآلاتی هستند که کاربران خانه های هوشمند با استفاده از آن ها امکان برقراری ارتباط با خانه را پیدا می کنند. ریموت های خانه، صفحات لمسی، کلید های هوشمند و یا گوشی های تلفن همراه و تبلت را شامل می شوند. شما با استفاده از این دسته از ابزار ها می توانید به سادگی هر چه تمام، تمامی بخش های خانه را تحت کنترل خود قرار دهید و به آن ها فرمان دهید. همچنین می توانید در صورت تمایل برنامه ریزی های آسان تری را در آنها جای دهید.

وضعیت نور، دما، وجود دود و یا رطوبت در خانه از جمله مواردی هستند که توسط سنسور ها گزارش می شوند. این گزارش ها به بخش کنترل کننده مرکزی خانه فرستاده می شود و با کمک پروتکل های ارتباطی می تواند سناریو های از پیش تعیین را به اجرا درآورند. برای مثال، هنگامی که دما به میزان مشخصی برسد، سیستم سرمایشی خانه به صورت خودکار شروع به فعالیت می کند.

رله ها، دیمر ها شامل فرمان های برنامه نویسی می باشند که در کنار ترموستات، قفل های بی سیم، موتور پرده برقی، برد الکترونیکی سیستم های سرمایشی و گرمایشی، شیر برقی و انواع سیستم های صوتی و تصویری، فرمان های دریافت شده توسط مغز خانه هوشمند را به اجرا در می آورند. به عبارتی عملگر ها، حرکت دهنده هایی می باشند که دستورات را اجرایی می کنند.

از مزیت های خانه های هوشمند می توان به تامین امنیت بیشتر خانه، بهینه سازی مصرف زمان و انرژی، تحت کنترل قرار گرفتن تمامی وسایل خانه و همچنین کنترلی شدن تجهیزات منزل و لوکس کردن قابلیت های آن اشاره نمود.خرید موتور پرده برقی +عملکرد و مشخصات آن+قیمت|خانه هوشمند هایکا فروش  تجهیزات هوشمند

در چند دهه اخیر شاهد رشد و پیشرفت علم و دانش در گستره وسیعی از زمینه ها بوده ایم. تمامی تکنولوژی ها جهت رفاه حال کاربران به کار گرفته می شوند. دسترسی راحت و الکترونیکی به انواع وسایل، زندگی بسیاری از افراد را تحت الشعاع قرار داده است. به اطراف خود نگاهی بیندازید. می توانید تعداد وسایل برقی خود را بررسی کنید. پرده برقی از جمله وسایلی به شمار می رود که امروزه در هتل ها و انواع مراکز مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله سعی کردیم تا با بررسی نکات مثبت و منفی این دسته از محصولات و کاربرد های آن ها، مسیر خرید شما را اسان نماییم. حتما برایتان پیش آمده که هنگام باز و یا بسته کردن پرده منزلتان با مشکل مواجه شوید. انواع شرکت های مختلف جهت رفع این مشکل، پرده برقی را تهیه نموده و به بازار عرضه کرده اند. این دسته از پرده ها، با کمک ریل و‌ موتور کار می کنند که باعث می شود نصب و استفاده از آن ها، نسبت به حالت دستی پرده ها آسان تر صورت بگیرد. برای نصب این نوع پرده ها موتور و ریل کافی است. علاقه مندان می توانند با نصب پرده های خود به آن ها، مقدارشان را با استفاده از کنترل هایی که در نظر گرفته شده است، تنظیم نمایند.

کارکرد پرده های برقی، با استفاده از برق می باشد. به صورتی که ریل و موتور هایی که به پرده متصل هستند، می توانند از طریق کنترل از راه دور تنظیم شوند. نکته مهم آن است که این نوع پرده ها، قابلیت اتصال به وای فای را ندارند. انواع فروشگاه های عمومی، رستوران ها، منازل مسکونی و محل کار از جمله مواردی هستند که پرده برقی کاربرد بالایی دارد‌. پر اهمیت ترین ویژگی این محصول که باعث شده در این مکان ها بسیار پر استفاده باشد، استفاده آسان از آن تلقی می شود. کاربران می توانند از فاصله دور و بدون هیچ‌گونه مشکلی، طول پرده را تنظیم کنند. مکان هایی که دارای پنجره هایی با وسعت زیاد هستند، نیز از جمله مواردی اند که پرده های برقی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که تنظیم کردن پرده این نوع پنجره ها سخت و طاقت فرساست، پرده های برقی می توانند جایگزین مناسبی برای این موارد به شمار روند.

انواع پرده های برقی مختلفی در بازار موجود می باشد که دارای طراحی های متنوعی نیز هستند. سایبانی، کرکره ای و کنار جمع شونده از انواع پرده های برقی می باشند.

از جمله مزایای استفاده از این دسته از محصولات، دسترسی آسان و کنترل و تنظیم آن از راه دور به شمار می روند. همچنین شما می توانید بعد از قطعی نیز، پرده های برقی خود را جا به جا نمایید. از آنجایی که موتور بسیاری از وسایل برقی اندازه بزرگی دارد، کوچک بودن موتور پرده های برقی از جمله ویژگی ها مثبت آن محسوب می شود. چرا که حمل و نقل آن بسیار ساده تر و آسان تر انجام می پذیرد. کاربران می توانند این دسته از پرده ها را در هر نقطه خانه خود به آسانی نصب نمایند. ریل پرده های برقی دارای ظرفیت بالایی در تحمل وزن سنگین دستگاه ها می باشند. کاربران می توانند با خیال آسوده و بدون هیچ گونه نگرانی از بابت شکستگی آنها، پرده های سنگین وزن خود را به ریل متصل نمایند. پیشنهاد می کنیم حتما پیش از نصب پرده های برقی خود بر روی ریل،نوع پرده را با ریل هماهنگ نمایید.

پیشتر به مزایای استفاده از پرده های برقی پرداختیم. اما بدیهی است که هر محصولی علاوه بر خدمات ارزشمندی که به کاربران ارائه می کند، دارای معایبی نیز باشد. برجسته ترین ایرادی که می توان به ساختار پرده های برقی گرفت، قیمت بالای موتور آن می باشد. چرا که موتور های این دستگاه ها دارای سنسور هستند که معمولا هزینه بالایی را در بر می گیرند.

پیشنهاد می کنیم حتما پیش از اقدام به خریداری پرده برقی، انواع مختلف آن را بررسی نمایید. همچنین می توانید با افرادی که در این زمینه دارای تجربه بالاتری می باشد، مشورت بگیرید. حتما نوع پنجره خود را به فروشندگان و یا مشاوران خرید توضیح دهید تا مناسب ترین پرده برقی را خریداری نمایید. چنانچه در خانه به دنبال آسانی کار خود هستید، این دسته از پرده ها حتما می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند.دستگیره دیجیتال یا الکترونیکی جایگزین بسیار مناسبی برای انواع قفل های مکانیکی و قدیمی و همچنین دسته کلید های پرحجم محسوب می شود. این دستگاه می تواند از راه دور نیز باز و یا بسته شدن درب منزل را هدایت کند. از این نوع دستگیره ها، در گذشته جهت باز و بسته نمودن درب اتومبیل مورد استفاده قرار می گرفت. درصورتی که اخیرا از این نوع تکنولوژی جهت افزایش امنیت و آسایش هر چه بیشتر کاربران در اماکن مسکونی و تجاری به کار گرفته می شود. همه قفل های درب زبانه هایی دارند که برای قفل کردن درب طراحی شده اند و اتصال امنی میان درب و چارچوب آن برقرار می سازد. زبانه قفل ها، با چرخش کلید و دستگیره در چارچوب درب سبب باز و بسته شدن آن می گردد. این دستورالعمل در دستگیره های دیجیتالی نیز کاربرد دارد. تنها تفاوتی در میان آن ها وجود دارد، آن است که حرکت زبانه در این نوع دستگیره ها، دیجیتالی و با شناسایی کارت، رمز و اثر انگشتان انجام می شود‌.

هر کدام از دستور العمل های مربوط به باز و بسته کردن قفل ها، معایب و مزایای ویژه خود را دارد. در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم. همانطور که می دانید، در گذشته در قفل های مکانیکی و قدیمی جهت باز و بسته شدن درب از کلید های مکانیکی استفاده می کردند. این نوع از قفل ها، مشکلاتی زیادی را به همراه داشتند. از جمله این موارد می توان به هزینه های بالای ناشی از معیوب شدن انواع کلید ها، حمل و نقل پر دردسر و احتمال گم شدن و امنیت پایین آنها اشاره نمود. با استفاده از کارت، اثر انگشتان و رمز در دستگیره های دیجیتالی می توان تمامی مشکلاتی را که پیش تر به آنها اشاره کردیم، را برطرف سازیم. البته که این ویژگی های دسترسی به آسان توسط کاربران می توانند تغییر پیدا نمایند‌. این در حالی است که برای تولید و ایجاد تغییراتی در کلید های مکانیکی و سنتی می بایست هزینه های بسیار بالایی را بپردازید و حتما متخصصان مربوطه این کار را انجام دهند.

در بیشتر درب ها، می توان به صورت تلفیقی از دستگیره دیجیتال و قفل مکانیکی استفاده نمود. قفل دیجیتال بدون دستگیره می تواند در نصب همزمان به قفل مکانیکی، امنیت درب خروجی را تا میزان زیادی افزایش دهد. نکته مورد اهمیت آن است که چنانچه قفل های مکانیکی و سنتی مورد استفاده قرار بگیرند، حتما مشکلاتی که در بالا به آنها پرداختیم، برای درب خروجی می تواند اتفاق بیفتد.

در اتومبیل ها می توانیم از یک فاصله محدود درب را باز و بسته کنیم. دستگیره های دیجیتال این فرایند را به صورت بهتری انجام می دهند. بیشتر مدل های دستگیره های دیجیتالی را می توانید توسط سیستم های بلوتوث و وای فای از مسافت دور مدیریت و کنترل نمایید. این ویژگی سبب می شود تا کاربران در هر بخشی که قرار داشته باشند، بتوانند درب را باز و یا بسته کنند. این پروسه، توسط انواع نرم افزار های هوشمند که به دستگیره های دیجیتالی ارتباط دارند، در تلفن های همراه صورت می گیرد.

عملکرد مهم هر نوع قفل آن است که به طور کامل امنیت درب ورودی منازل را مهیا سازد. این نکته جزو اولین نکاتی است که پیشنهاد می کنیم حتما در انتخاب دستگیره دیجیتال مد نظر داشته باشید. دسترسی امن این دسته از قفل ها، سبب می شود تا تنها گروه ویژه ای از افراد اجازه ورود به محل مد نظر را داشته باشند. استفاده از دستگیره های دیجیتال برای اتاق هایی که می بایست از امنیت بالایی برخوردار باشند و یا کارخانه های گسترده بسیار پیشنهاد می شود. بدنه دستگیره دیجیتال دارای الیاژ های مستحکمی است که مقاومت آن را در برابر آسیب های احتمالی و شکسته شدن به میزان زیادی افزایش می دهد. قفل ها دارای آلارم های ویژه ای می باشند که به هنگام تهدیدات امنیتی کاربران خود را آگاه می سازند. جذاب ترین ویژگی امنیتی دستگیره های هوشمند، مدیریت و کنترل آن ها از مسافت طولانی می باشد. صاحبان کسب و کار های گسترده می توانند بدون حضور در محل کار خود، از ورود و خروج کارمندان اطلاعات کافی را کسب نمایند.

شرکت های زیادی این دسته از دستگیره ها را به بازار عرضه نموده اند. پیشنهاد می کنیم پیش از آن که جهت خریداری این محصول اقدام کنید، حتما از مشاوران خبره و آگاه در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایید.خرید دستگیره درب دیجیتال مدل 116NF به همراه مشخصات +قیمت |هایکا

با گسترش علم و دانش و پیشرفت بی وقفه تکنولوژی، تعداد انواع ابزار های امنیتی افزایش می یابد و تجهیزات نوین و جدیدی جهت بهبود امنیت اماکن به متقاضیان ارائه می شود. از جمله این ابزارآلات می توان به قفل دیجیتال اشاره نمود که دارای کاربرد های بسیاری است که شما می توانید جهت بهبود امنیت از آن ها استفاده نمایید. در این مقاله سعی کردیم تا با تعریف درستی از قفل های دیجیتال و کاربرد های آن ها مسیر خرید شما را آسان تر نماییم.

قفل دیجیتال از انواع ابزار هایی می باشد که اخیرا در درب ساختمان ها بسیار پرکاربرد شده است. استفاده از این نوع ابزار می تواند امنیتی چندین برابر را برای شما رقم بزند. جهت بازگشایی قفل دیجیتال هیچ گونه نیازی به کلید نمی باشد و با روش های مختلف می تواند بازگشایی شود. در بازار این دسته از قفل ها را به نام های قفل هوشمند و یا قفل الکترونیکی می شناسند‌. کاربران می توانند با اثر انگشت و یا انواع رمز های دیجیتالی قفل های دیجیتال را باز نمایند. با استفاده از این نوع قفل ها دیگر نگرانی از جهت فراموشی رمز و یا گم شدن کلید ها نخواهید داشت.

قفل های دیجیتال ویژگی های پرکاربردی دارند که از انواع آن می توان به کنترل از راه دور آن ها اشاره نمود. این امکان سبب می شود تا میزان سرقت ها به پایین ترین حد خود برسد. بدین صورت که کاربران بدون وجود هیچ گونه حضور فیزیکی،انواع رفت و آمد های شکل گرفته در محل مد نظر را مورد بررسی قرار می دهند. در مواقعی که فرد ناشناسی وارد مکان مد نظر شما شد، می توانید آن را به طور کامل تحت کنترل خود درآورید.

تنوع این دسته از قفل ها به قدری زیاد می باشد، که می توانید آن را با فضای داخلی مکان مد نظر خود تطبیق دهید. شرکت های سازنده قفل های دیجیتال طراحی های مختلفی را برای آن ها در نظر می گیرند که با سلیقه تمامی مشتریان مطابقت داشته باشد و به همین جهت رضایت هرچه تمام تر آن ها را جلب نماید. از دلایلی که سبب شد این نوع قفل ها مورد استقبال اکثریت متقاضیان قرار بگیرند، نوع متفاوت طراحی آن ها نسبت به قفل های مکانیکی و سنتی می باشد.

قفل های دیجیتال همانند سایر محصولات ارائه شده در بازار می توانند قیمت های متفاوتی را داشته باشند. نوع کاربرد، سطح کیفیت و برند آن ها در تعیین قیمت این دسته از قفل ها بسیار موثر می باشد. انواع مختلفی از این محصول اعم از خارجی و ایرانی در بازار موجود می باشد که هر مدل از آن ها دارای قیمت ویژه خود خواهد بود.

نمونه خارجی این قفل ها، دارای کیفیت بالاتری نسبت به نوع ایرانی آن می باشند که در نتیجه این موضوع، قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. البته این تفاوت قیمت می تواند به دلیل نوسانات قیمت ارز باشد. البته کیفیت برخی از نمونه های ایرانی این محصولات، با نوع خارجی آن ها تفاوت زیادی ندارند. پیشنهاد می کنیم حتما پیش از تصمیم گیری نهایی تان در مورد خرید این دسته از قفل ها، حتما نوع کاربرد آن را مشخص نمایید. قیمت واحدی را برای قفل های دیجیتال نمی توان تعیین نمود. هزینه های آن ها با توجه به قابلیت های ویژه قفل ها و نوع الگوریتم امنیتی مورد استفاده آنها تغییر خواهد کرد. حتما تمامی نکات مثبت و منفی مربوط به قفل های دیجیتال را بررسی کنید و از چندین منبع قیمت های تعیین شده را پس و جو نمایید تا متحمل هزینه های اضافی نشوید. در مسیر خرید می توانید از افرادی که در این زمینه تجربه دارند، نیز مشورت بگیرید.

از نکات مهم خرید این نوع محصولات میتوان به انتخاب مرکزی معتبر اشاره نمود. هنگامی که این دسته از محصولات را از نمایندگی های معتبر و مجاز خریداری شوند، برای کاربران اطمینانی مبنی بر اصالت کالا و سطح بالای کیفیت آن خواهد داشت. همچنین می‌توانید در صورت بروز هر گونه مشکلی در این محصولات از گارانتی نمایندگی های معتبر و خدمات پس از فروش آن ها بهره مند شوید.

چنانچه نوع قفل دیجیتال شما از نوع خارجی باشد، حتما دقت نمایید که آن را از نمایندگی رسمی مستقر در ایران تهیه نمایید تا اطمینان اصالت کالا برای شما حاصل گردد.آمپلیفایر لمسی | خرید آمپلیفایر لمسی | انواع آمپلیفایر لمسی | قیمت آمپلیفایر  لمسی

چنانچه در پی سیستم های صوتی در فضایی مطابق با نظر خود هستید، آمپلیفایر های لمسی در انواع وسایل و تجهیزات صوتی حتما می توانند شما را یاری نماید. اکثرا این نام در زمینه تجهیزات الکترونیکی صوتی ماشین ها به کار گرفته می شود. در انواع سیستم های صوتی، تجهیزات متفاوتی جهت راه اندازی مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک از آنها نقش به خصوصی برای تولید و پخش صدا دارند. از بخش های مختلف آمپلی فایر، آمپ و یا تقویت کننده را می توان نام برد که این قطعه، کیفیت صدای خروجی سیستم را در سطح بالایی نگه می‌دارد و یا آن را تقویت مینماید. تقویت کننده ها وسایل الکترونیکی به شمار می روند که سبب افزایش قدرت سیگنال می شوند و یا در حقیقت گستردگی دامنه سیگنال را باعث می شوند. این مورد باعث می شود تا صدای خروجی در مقایسه با صدای ورودی قوی تر عمل کند. نکته ای که حائز اهمیت است، آن است که توان تقویت آمپ ها در اندازه های متفاوتی می تواند باشد. به طور کلی جهت تقسیم بندی انواع آمپلی‌فایر ها میزان تقویت کنندگی آن ها معیار اصلی می باشد. در سیستم های صوتی ساندبار و یا سینمای خانگی، این دسته از محصولات به صورت داخلی تعبیه شده اند. این در حالی است که در دیگر وسایل نظیر باند های سقفی و ضبط های خودرو از قطعات مجزا و جداگانه محسوب می شود. به عبارتی پخش صدا، بدون وجود این دستگاه امکان ندارد.

بسیاری از دستگاه های صوتی بدون نیاز به آمپلی‌فایر نمی توانند صدای واضح و بدون نویزی را پخش نمایند. آن دسته از سیستم های صوتی که این امکان را دارند، حتما آمپلی‌فایر در بخش درونی تعبیه شده است. بنابراین خریداری آمپلی‌فایر جهت راه اندازی سیستم های صوتی بسیار پر اهمیت می باشد. صدای پخش شده توسط این قطعه از کیفیت بالا و مطلوبی برخوردار است، ماندگاری صدای آن به نسبت زیاد است و افت صدا در آن اتفاق نمی‌افتد.

پیشتر به این نکته اشاره شد که میزان تقویت در انواع سیستم ها، با هم متفاوت می باشد. برای نمونه، آمپلی‌فایر مورد استفاده در ماشین با نوعی که در ادارات و یا منازل مسکونی به کار گرفته می شود، دارای تفاوت هایی است. هرچه وسعت محیط مد نظر افزایش پیدا کند، میزان تقویت نیز به طبع آن رشد می نماید. در نتیجه آن آمپلی‌فایر قوی تر عمل می کند. به همین جهت از پراهمیت ترین عوامل انتخاب آمپلی‌فایر متراژ محیط مورد نظر شما به شمار می رود.

آمپلی‌فایر لمسی برای موقعیت هایی نظیر فرودگاه ها، ایستگاه های مترو و فروشگاه ها به کار گرفته می شود. چرا که چنین فضا هایی که از متراژ بالایی برخوردارند، میزان تقویت صدا می بایست حتما به صورتی باشد که صدا در هر بخشی از فضا به صورت واضح و شفاف به گوش برسد. چنانچه انتخاب خوبی در خرید آمپلی‌فایر نداشته باشید، کیفیت صدا به میزان زیادی کاهش می یابد. حتی افزایش صدا نیز سبب می شود تا صدا در فضا به خوبی شنیده نشود و افراد نزدیک به این دستگاه ها موقعیت مناسبی نداشته باشند.

انتخاب آمپلی‌فایر مناسب علاوه بر افزایش کیفیت صدا، می تواند سبب افزایش ماندگاری و طول عمر سیستم های صوتی بلندگوی سقفی شود. چنانچه امپلی فایر مناسبی را خریداری نکرده باشید، مجبور می شوید که صدای آن ها را افزایش دهید. این مورد سبب می شود تا در دراز مدت بلندگوی شما آسیب ببیند. به همین جهت است که انتخاب این قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است و می بایست حتما با افراد آگاه در این زمینه مشورت بگیرید و با آگاهی کامل انتخاب خود را انجام دهید و در نهایت با توجه به بودجه خود، بهترین نوع سیستم صوتی را تهیه نمایید.

پهنای باند، نویز و یا مقدار اطلاعات اضافی، حداکثر نرخ تغییر خروجی، نسبت مابین بزرگی سیگنال های ورودی و خروجی، پایداری، میزان درجه تناسب بین سیگنال های ورودی و یا خروجی، راندمان و یا نسبت بین توان مصرفی و توان خروجی و محدوده دینامیکی خروجی از جمله مواردی هستند که حتما می بایست در انتخاب و خرید آمپلی‌فایر ها در نظر گرفته شوند. علاوه بر این مواردی که اشاره شد، آمپلی‌فایر ها دارای قابلیت های دیگری نظیر پایداری کیفیت صدا، تعداد ورودی و خروجی، پخش مدیا و پخش صدا به صورت زون بندی می باشند که می بایست در تهیه آن ها در نظر گرفته شوند.بلندگو سقفی | خرید بلندگو سقفی | انواع بلندگو سقفی | قیمت بلندگو سقفی

طبق آمار های جهانی، پرکاربرد ترین نوع اسپیکرها، بلندگو های سقفی می باشند. این دسته از بلندگو ها، می توانند صدا را بدون این که حتی دیده شوند، به صورت یکنواخت در محیط پخش نمایند. این دسته از اسپیکر ها از تجهیزات پراهمیت صوتی به شمار می روند که در اماکن متفاوتی نظیر مجتمعات اداری و تجاری، کافی شاپ ها، منازل مسکونی، پارک ها، انواع بیمارستان ها، رستوران ها، مدارس و دانشگاه ها، ترمینال و استخر ها مورد استفاده قرار بگیرند. نکته مهم در مورد کاربرد این دسته از بلندگو ها در استخر آن است که می بایست حتما پیش از خرید از وجود قابلیت ضد آبی در آن اطمینان کافی را حاصل نمود. پر اهمیت ترین ویژگی بلندگو های سقفی، اندازه کوچک آن هاست. به طوری که فضای زیادی را در محیط اشغال نمی کند. شما می توانید اسپیکر سقفی خود را بر روی سقف جایگذاری کنید تا از اشغال بی مورد فضا جلوگیری شود. علاوه بر موارد گفته شده، کابل کشی برای این دسته از بلندگو ها بسیار آسان انجام می شود و سبب بهم ریختگی محیط نخواهد شد.

طراحی بلند گو های سقفی ویژه فضای آزاد و باز به صورت سفارشی انجام می شود تا پخش صدا در فضای خارجی پخش شود. تمامی اسپیکر های سقفی ویژه فضای باز جهت مقاومت در برابر دشوار ترین محیط های خارجی مورد تست و آزمایش قرار گرفته اند. تمامی این آزمایش ها جهت اطمینان کاربران از پخش صدای فوق العاده در فضای آزاد صورت می گیرند.

عمق بلندگو های سقفی عنصری حیاتی جهت نصب و راه اندازی آن در سقف و یا دیوار محسوب می شود. البته طیف گسترده ای از اسپیکر ها متناسب با شرایط مختلف محیطی به کاربران ارائه می شود. انواع بلند گو های سقفی باریک به طور معمول از مدل های استاندارد عمقی با یک میزان کیفیت هزینه بالا تری را در بر می گیرند. دلیل این افزایش قیمت، گران تر بودن قطعات جهت ایجاد صدای عالی از طریق فرم باریک می باشد.

تمامی بلندگو های سقفی با توری سفید به متقاضیان عرضه می گردند. شما می توانید مطابق سلیقه خود و یا بسته به فضای محیط اطراف، رنگ آمیزی نمود. نکته مهم آن است که جهت رنگ آمیزی این دسته از بلندگوها، رنگ های ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند و نمی توان از هر نوع رنگی استفاده نمود.

بلندگو های سقفی عمدتا در دو نوع گرد و مربع شکل به بازار عرضه می گردند. البته معمولا نوع گرد آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. البته هیچ گونه تفاوت صدایی را نمی توانید مابین شما گرد و مربعی شکل اسپیکر های سقفی پیدا کنید. با این حال، انتخاب هر نوع از آن ها انتخابی سلیقه ای است.

به طور معمولا جنس بدنه انواع بلند گو های سقفی از نوع پلاستیک ABS می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. البته که در ساخت بدنه انواع بلند گو های سقفی که خاصیت ضد حریق دارند، فلز به کار گرفته شده است.

نوع ضد آب این دسته از اسپیکر ها، معمولا دارای بدنه ای از جنس ABS می باشد و توری به کار رفته در آنها از جنس آلومینیوم است.

در پاسخ به این سوال که چه تعداد بلندگو سقفی برای یک اتاق مناسب است، باید پاسخ داد که کاملا به متراژ و ابعاد اتاق شما بستگی دارد. نکته مهم آن است که ثبات صدا در این موقعیت نقش بسیار پررنگی را ایفا می نماید. پیشنهاد می کنیم جهت افزایش صدای محیط، میزان صدای بلندگو را افزایش ندهید. با این کار، افرادی که در فاصله کمتری نسبت به بلندگو مستقرند، ممکن است احساس خوبی نداشته باشند. جهت رفع این مشکل، می توانید تعداد بلندگو ها را افزایش دهید. به صورتی که در فواصل یکسانی از هم قرار بگیرند. این کار باعث می شود تا صدا به طور یکنواخت تر و منظم تری شنیده شود.

پیشنهاد می کنیم پیش از هر گونه اقدام برای خریداری این محصول، ابتدا نکات مثبت و منفی آن را در نظر بگیرید. نوع استفاده خود را مشخص کنید و متناسب با آن اسپیکر سقفی خود را انتخاب نمایید. برای اطمینان از قیمت مناسب آنها، می توانید از چندین منبع و سایت پرس و جو کنید تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید.همچنین می توانید در این مسیر از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید.بلندگو سقفی بلوتوثدار 40 وات - خانه هوشمند هایکا

امروزه بلندگو های بلوتوثدار دسته از وسایل هوشمند الکترونیکی می باشند که با توجه به گسترش استفاده از تلفن های همراه و دیگر وسایل الکترونیکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر افراد اسپیکر های بلوتوثدار خود را در جهت شنیدن موزیک های مورد علاقه خود به هنگام کار به کار می برند. درخواست متقاضیان از این دستگاه سبب شده تا این دسته از وسایل الکترونیکی رونق زیادی را پیدا کنند. در ادامه با بررسی تعریف دقیقی از آن، کاربرد های آن را مورد بررسی قرار می دهیم تا مسیر خرید برای شما آسان تر انجام شود. اسپیکر تلفن همراه و یا تبلت به طور معمول از قدرت و کیفیت مناسب و ایده آلی برخوردار نمی باشند. از بهترین جایگزین ها برای این دست بلندگو ها، بلندگو های بلوتوثدار به شما می روند. انواع مدل های مختلفی از بلندگو های بلوتوثدار توسط شرکت های متعددی به بازار عرضه شده اند.‌ بسته به نوع متریال به کار رفته و نوع کاربری آنها دارای قیمت های متفاوتی می باشند. برخی از این بلندگوها دارای امکاناتی فراتر از وظیفه اصلی خود می باشند ولی برخی دیگر تنها پخش صدا را شامل می شوند.

اسپیکر های بلوتوثدار انواعی از اسپیکر ها می باشند که اندازه هایی کوچک دارند و اغلب با استفاده از باتری فعالیت می کنند و از طریق بلوتوث به تلفن همراه و یا تبلت اتصال پیدا می کنند. در این نوع بلندگو ها دیگر سیم های طویل جایگاهی نخواهند داشت و اتصال تنها با بلوتوث انجام می پذیرد. علاوه بر بلندگو بلوتوثدار، انواع هدفون و هدست ها و ایرفون های کوچک نیز از طریق بلوتوث پخش صدا را انجام می دهند. به همین جهت کاربری بلوتوث، تنها به ارسال فایل محدود نمی شود. بلکه به کمک آن اطلاعات و داده های مرتبط با صدا را نیز می توان انتقال داد.

پیش از خریداری این دسته از محصولات، حتما باید دلیل خرید خود را جویا شوید. همانطور که می دانید کاربرد های اسپیکر معمولی، اسپیکر بلوتوثدار و یا وای فای بسته به شرایط محیط می تواند بسیار متفاوت باشد. گاهی این امکان وجود دارد که حتی اسپیکر های معمولی نیاز شما را از داشتن این نوع وسایل الکترونیکی برطرف سازد و در عین حال کیفیتی بالاتر و هزینه ی معقول تری را داشته باشد.

در انتخاب بلندگو های بلوتوثدار حتما می بایست ابعاد و اندازه های آن ها را مورد بررسی قرار داد. عمر باتری این نوع اسپیکر ها و همچنین وزن آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. بلندی صدا و پخش آن نیز از جمله مواردی هستند که در خریداری آن ها بسیار موثر می باشند.

باتری این دسته از ابزار ها می تواند تلفن همراه شما و تبلتان را شارژ نماید. طراحی در نظر گرفته شده برای بلندگو های بلوتوثدار به نوعی است که در عین زیبایی ظاهری، از مقاومت بالایی نیز برخوردار می باشند.

تنوع اسپیکر های بلوتوثداربه قدری بالاست که در هنگام انتخاب آنها می بایست پیش از هر چیز نوع استفاده ما پررنگ باشد. برای مثال چنانچه نوع کاربری ما تنها پخش موزیک باشد، قطعا نقش قدرت باتری اهمیت زیادی را به دنبال خواهد داشت.

پیشنهاد می کنیم به هنگام خرید بلندگو های بلوتوثدار حتما وزن و اندازه آن ها را مورد بررسی قرار دهید. کیفیت صدای آن را نیز مورد تست و آزمایش قرار دهید. عمر و کیفیت باتری داخلی اسپیکر ها، نیز در خرید شما از اهمیت بالایی برخوردار است. بدنه مستحکم، ویژگی ضد آب بودن و مقاومت آن در برابر ضربات از جمله مواردی هستند که باید در هنگام خرید به آن ها توجه کافی را داشت. تمامی نکاتی که پیشتر گفته شد، تماما بله نوع استفاده شما از این وسیله بر می گردد. به همین جهت نمی توان برای همه آن ها، چندین ویژگی ثابت را نام برد. پیشنهاد می کنیم حتما پیش از تصمیم گیری نهایی خود در رابطه با خریداری این گونه وسایل نکات مثبت و منفی آن ها را به دقت بررسی نمایید. همچنین می توانید قیمت آن ها را از چندین منبع دریافت نمایید. حتما سعی کنید که از نمایندگی های معتبر هر برند خرید خود را انجام دهید. جهت سهولت در انتخاب شما و آسان سازی مسیر خود می توانید از افراد با تجربه و آگاه در این زمینه کشورم بگیرید تا خرید مطمئن تر و کم چالش تری را داشته باشید.

قفل های دیجیتال، نسل جدیدی از قفل های درب می‌باشند که با استفاده از تکنولوژی جدید به کاربران این امکان را می دهد که امنیت منازل، محیط کسب و کار و ... خود را به حداکثر برسانند.

قفل های دیجیتال دارای انواع مختلفی می باشند؛ که انتخاب نوع آنها، به نیاز کاربران وابسته می‌باشد.

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی به علت امنیت بالا و تسهیل در دسترسی، یکی از بهترین انواع قفل دیجیتال می باشد.

با وجود اثر انگشت به جای کلید دسترسی به درب، شما دیگر نیازی برای به خاطر سپردن رمز عبور خود نخواهید بود. علاوه بر آن دردسرهای حمل کلید و کارت برای همیشه از بین خواهد رفت.

همچنین با وجود تکنولوژی پیشرفته در شناسایی اثر انگشت مانند سیستم بیومتریک، دسترسی غیر مجاز و هک نمودن قفل الکترونیکی غیر‌ممکن می‌شود.

قفل کارتی

قفل کارتی مشکلات و دردسرهای حمل کلید مکانیکی را برای همیشه از بین می‌برد. زیرا کلید ورودی این نوع قفل هوشمند رمز عبور است که به راحتی به خاطر سپرده می‌شود یا کارت که به راحتی در کیف پول و مدارک قابل حمل می‌باشد.

قفل دیجیتال چند کاره

یکی از بهترین مدل‌های قفل الکترونیکی موجود در بازار مدل رمزی، کارتی و قفل اثر انگشتی می‌باشد که تنوع دسترسی به آن، راحتی در رفت و آمد را برای شما عزیزان فراهم می‌ کند.مزایای استفاده از قفل‌ های دیجیتال نسبت به قفل های مکانیکی:

- افزایش راحتی و امنیت

- دسترسی بدون کلید

- راحتی در رفت و آمد

- تنوع رنگ و طراحی منحصر به فرد

- ویژگی های امنیتی فوق العاده بالا

- دارا بودن قفل کودک، آلارم هشدار و سیستم حریم خصوصی

ویژگی های منحصر به فرد قفل دیجیتال

شما با نصب آسان این قفل‌ها بر روی درب خود می توانید طیف وسیعی از امکانات را در اختیار خود قرار دهید. امکاناتی همچون؛ مدیریت رفت و آمد، ارائه گزارش های امنیتی از راه دور، دسترسی به قفل با حسگرهای بیومتریک و...

قابلیت شخصی‌سازی

شما می‌توانید با توجه به نیاز و سطح توانایی افراد، قفل‌های دیجیتال خود را شخصی‌سازی و تنظیمات دلخواه را اعمال کنید.

کاربری آسان

کار با قفل دیجیتال برخلاف چیزی که به‌ نظر می‌رسد، بسیار ساده می‌باشد. شما به وسیله روش‌های دسترسی امن و بدون کلید مانند رمز، کارت، اثر انگشت و تلفن همراه به راحتی می‌توانید درب ورودی خود را باز کنید.

سیستم حریم خصوصی

شما با فعال کردن سیستم حریم خصوصی قفل خود، دیگر از داخل خانه، دسترسی به قفل الکترونیکی حتی با داشتن پارامترهای دسترسی امکان پذیر نخواهد بود.

سیستم اعلام حریق

در صورت بروز آتش سوزی و افزایش حرارت داخل ساختمان قفل الکترونیکی به صدا درآمده و درب ورودی ساختمان را به صورت خودکار باز میکند.

سیستم قفل کودک

یکی از ویژگی‌های مهم قفل دیجیتال که بدون آن امنیت خانه به خطر خواهد افتاد، سیستم قفل کودک می باشد. این سیستم از کودکان شما در برابر تهدیدات خارج از خانه محافظت خواهد کرد.

کنترل از راه دور

شما می توانید با خرید تجهیزات هوشمند همچون کیت، ارتباط دهنده و... قفل الکترونیکی و دستگیره دیجیتال خود را به تلفن‌همراه یا ریموت کنترل متصل کرده و درب ورودی را به صورت بی سیم از راه دور باز و بسته کنید.

سیستم ضد سرقت

زمانی که به صورت مکرر رمز عبور اشتباه وارد شود و یا ضربه ای به درب یا قفل الکترونیکی وارد شود، آلارم دستگاه به صورت اتوماتیک به صدا در خواهد آمد.

کیفیت ساخت و مواد اولیه قفل دیجیتال درب

امروزه تولیدکنندگان بیشتر از چهار نوع ماده اولیه در تولید قفل‌های دیجیتال استفاده می‌کنند: مس، فولاد ضد زنگ، آلیاژ روی و آلومینیوم.

مس ماده‌ای گران‌قیمت و هزینه ساخت آن بالا است. روی به راحتی قالب می‌گیرد و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد، همچنین در برابر خوردگی مقاوم می باشد. آلومینیوم در اثر ضربه به سرعت تغییر شکل می‌دهد.

ارتباط برند و گارانتی قفل دیجیتال با قیمت آن

برند می‌تواند نشان‌ دهنده اعتبار تولید کننده باشد. بنابراین هر چه برند از شهرت و اعتبار بیشتری برخوردار باشد، می‌توان چنین نتیجه گرفت که قیمت قفل دیجیتال هم بیشتر خواهد بود.

ناگفته نماند که قفل‌های تولید شده در کشورهای آسیایی، به ویژه کره‌جنوبی و قفل‌های اروپایی و آمریکایی در رده بهترین محصولات بازار هستند.

خرید محصول از چنین برندهایی می‌تواند به معنای اطمینان بیشتر از قفل خریداری شده باشد.

جهت خرید قفل دیجیتال برند با گارانتی معتبر، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.