جستجوی زیرنویس

مرکز تخصصی آموزش تاتو ، میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در تهران

آموزش میکروبلیدینگ و نکات مربوط به آن

میکروبلیدینگ به معنی هاشور و سایه زدن ابروها به وسیله قلم و رنگدانه می‌باشد. این روش باعث ایجاد آرایش دائم ابرو می‌شود. شخصی که در این زمینه مهارت دارد با سوزن‌های مخصوص و با ضربات پشت سر هم خطوط منظمی را در ابرو برای افزودن رنگدانه ایجاد می‌کند. سوزن‌هایی که در آموزش میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند امکان دارد با هم متفاوت باشند و میزان برشی که ایجاد می‌کنند از لحاظ حجم و ظرافت با هم فرق دارد.

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابروها است که از طریق قلمی که متشکل از چندین سوزن است ، خطوط نازک و باریکی شبیه به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد می کند . این تکنیک سبب پرتر به نظر رسیدن ابروها می شود و زیبایی آن را دو چندان می کند.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو اصطلاحی است که این روزها زیاد به گوش میرسد . تعداد خانم هایی که بخاطر ابروهای کم پشتِ نازک دائم مجبورند از مداد ابرو، ژل یا سایه براي پر کردن ابروهایشان استفاده کنند کم نیست. عده ای هم در سال های گذشته از شیوه های دائمی پر کردن و طراحی ابرو مانند تاتو استفاده نموده اند و از نتيجه، چندان دلِ خوشی ندارند. با اینهمه اگر شما هم از آن گروه خانم هایی هستید که با مشکل ابروهای کم حجم و نازک دست به گریبان هستید، به نظر میرسد ديگر وقت آن رسیده که با امتحان یکی از شیوه های جدید پر کردن ابرو چهره ی جدیدی را تجربه کنید.

آموزش تاتو

جلسات آموزش تاتو  بشکل خصوصی و عمومی می باشد.

تاتو به طور کلی شامل دو قسمت می باشد. تاتو بدن و تاتو صورت

آموزش تاتو در ایران مشابه روش‌های تاتو در جوامع غربی می باشد. سوزن الکتریکی، وسیله اصلی کار در تاتو کردن است. نوع رنگ مصرفی نیز بسیار قابل اهمیت است. رنگ ها باید استاندارد، بهداشتی و سازگار با پوست بدن باشند. گاهی رنگ های گیاهی به جای رنگ‌های شیمیایی استفاده می شوند که اغلب باعث حساسیت پوستی و ناراحتی شخص می شود و حساسیت به رنگ های گیاهی بیش از رنگ‌های شیمیایی گزارش گردیده است.

تاتو بدن در سه دسته گسترده قرار می گیرد: صرفاً تزئینی (بدون معنی خاص). نمادین (با معنای خاصی که مربوط به پوشاندن زخم می باشد) و تصویر (تصویری از یک شخص یا مورد خاص). علاوه بر این، از تاتوی بدن می توان برای شناسایی مانند تاتو گوش به عنوان شکلی از مارک تجاری استفاده نمود.تاتو صورت همان آرایش دائمی یا نیمه دائمی می باشد. که شامل  تتو خط چشم و تاتو خط لب و .. می باشد.

مدرک تاتو بدن

اگر قصد ورود به بازار کار تاتو را دارید یا علاقمند به یادگیری تاتو بدن هستند حتما در انتخاب آموزشگاه مناسب تاتو دقت به عمل بیاورید. در چندین سال گذشته آموزشگاه ها و کلاس های تاتو بدن در تهران بسیار زیاد شدند ولی برای انتخاب یک کلاس تاتو مناسب باید به نکاتی توجه نمود که بتوانیم بهترین آموزشگاه تاتو برای گذراندن دوره مبتدی و پیشرفته تاتو بدن طی کنیم.

آموزشگاه های تاتو با ارائه مدرک بین المللی تاتو از فنی و حرفه ای اقدام به آموزش تاتو بدن می نمایند. شما می توانید با یادگیری تاتو روی بدن ،درآمدزایی خیلی خوبی داشته باشید، بنابراین لازم است که در دوره های تاتو در آموزشگاه های معتبر تاتو شرکت کرده و در نهایت مدرک بین المللی را کسب کنید. به طور کلی، خدماتی که آموزشگاه های تاتو ارائه می دهند ب شرح زیر است:

در آموزشگاه های تاتو بدن کلیه لوازم و تجهیزات تاتو نیز ارائه می شود.

پشتیبانی دائم تمام هنرجویان تا ورود به بازار کار توسط مدرسین مرکز آموزش تاتو  انجام خواهد گرفت.

اهداء مدرک معتبر و بین المللی پس از اتمام دوره های آموزش تاتو بدن

لوازم مورد نیاز برای یک آموزش تاتو چیست؟

برای آموزش تاتو علاوه بر داشتن مهارت باید دستگاه های مخصوص تاتو و رنگ های اصل سوزن و غیره… را نیز داشته باشید.

شما با استفاده از محصولات آموزشی آکادمی تهران  تاتو میتوانید مهارت لازم برای یادگیری این کار را بدست آورید و محصولات و برند های معتبر دنیا را اینجا ببینید و در مورد وسایل تاتو بدن بیشتر بیاموزید.

آموزش تاتو بدن به صورت سه بعدی

یکی از سبک های پر طرفدار تاتو بدن سبک خالکوبی سه بعدی بدن است. که بعد عمق یا برجستگی را نشان می دهد.

هنر تاتو از مدتها قبل به عنوان یک شکل محبوب از تزیینات بدن استفاده شده است.

آموزش فیبروز ابرو

نوین ترین متد چهره آرایی توسط فیبروز ابرو

در حرفه آرایش و چهره آرایی نوین آموزش فیبروز ابرو یکی از متد های آرایش ابرو به وسیله اعمال سایه یا هاشور به شیوه دستی است. این روش برای برطرف نمودن ایرادات و نواقص ابرو به شیوه موقت می باشد و اگر چه دوست داشته باشید می توانید برای داشتن ابرو های زیبا به صورت همیشگی مبادرت نمایید. برای اعمال خطوط باریک و جذاب در این شیوه، قلم میکروبلیدینگ به کار برده می شود.

فیبروز ابرو از انواع روش های نیمه دائمی برای آرایش ابرو ها است که در این روش برای هاشور و سایه زدن ابرو از سوزن های یکبار مصرف و به صورت دستی استفاده می شود و بعد از اتمام مراحل فیبروز شما ابروهایی با فرم زیبا و طبیعی خواهید داشت.

مراحل فیبروز ابرو

فیبروز ابرو امروزه روشی بسیار پرکاربرد و مورد پسند می باشد به خصوص خانم هایی که علاقه بسیاری به شیک پوشی و زیبایی خود دارند خواهان این روش بوده و گزینه بسیار مناسبی برای آنها به شمار می آید. با ابداع و ارائه این متد آرایش ابرو به سرعت مورد استقبال و مورد توجه در سراسر جهان قرار گرفت به طوری که پس از گذشت مدتی کوتاه برانکو تنها به متد فیبروز ابرو قانع و بسنده نشد و اقدام به ابداع روش هایی برای فیبروز لب، خط چشم و مژه ها پرداخت. مراحل فیبروز ابرو به صورت زیر اجرا می شود.

ابتدا خطوط ابرو بایست در بخش تاج ابرو اجرا شود، هر خط اجرا شده 2 باز تمدید گردد، سپس نوبت شوک دادن به رنگ می رسد، پس از 3 الی 4 دقیقه ابروها رنگ گرفته و نوبت بی حس کردن می باشد، توجه داشته باشید 10 روز قبل از اجرای فیبروز نبایست ابروها را رنگ کرد، رنگ انتخاب شده نبایستی زیاد روشن باشد، در مرحله بعدی آرک ابرو و دم ابرو ترسیم می شود، برای کم رنگ نبودن تاتو بایست ضخامت استروک ها دو برابر کرد، با توجه به نوع پوست افراد اجرای فیبروز ابرو در چند مرحله انجام می شود و برای اجرای بهتر این روش پوست خشک و نرمال مناسب می باشد.

مزایای میکرو فیبروز ابرو:

قرینه سازی هر دو ابرو

فرم دادن به تاج و آرک ابروها

حالت بسیار ظریف و طبیعی به ابروهای شما می دهد

پاک کردن راحت این نوع تاتو و تغییر حالت دادن حالت ابرو

درد و سوزش کمتر نسبت به روش های قدیمی به دلیل کار کردن در عمق کم

  دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش

ارتباط با آکادمی تهران تاتو : 09120854963