جستجوی زیرنویس

بهترین قیمت انواع محصولات استیل و آهن آلات ساختمانی در مرکز استیل ( ورق استیل ، لوله استیل ، ضایعات استیل و ... )

همانطور که از نام محصولات استیل مشخص است این محصولات از جنس فلز استیل هستند .از این رو بهتر است در ابتدا به توضیح مختصری از استیل بپردازیم، استیل آلیاژی بر پایه آهن بوده که کربن موجود در آن کم تر از 2% است. این آلیاژ از ترکیب چند ماده با آهن به دست می آید. به این صورت که در یک فرآیند شیمیایی عناصر گوناگونی مانند کربن(تا حداکثر2 درصد)، نیکل و کروم به آهن اضافه شده و اینگونه آلیاژ استیل به دست آید. اگر میزان کروم در آلیاژ استیل حداقل 5/10درصد باشد به آن استنلس استیل یا استیل ضد زنگ گویند.به این علت که این مقدار کروم باعث ایجاد لایه اکسید کروم بسیار چسبنده  بر روی سطح استیل می شود و باعث ایجاد خاصیت مقاومت در برابر خوردگی در استیل می گردد همچنین از خوردگی های بعدی نیز جلوگیری شده که عملا موجب ترمیم خوردگی خواهد شد. قیمت محصولات استیل نسبت به قیمت آهن آلات ساختمانی و صنعتی بالاتر بوده و دلیل آن نیز کاملا مشخص است که به علت استیل به کار رفته در این محصولات می باشد. شما می توانید جهت دریافت قیمت انواع محصولات استیل و همچنین خرید و فروش انواع محصولات استیل با کارشناسان این مجموعه از طریق شماره تلفن 55533326-021  و یا شماره موبایل 09125555855 درارتباط باشید و یا به وب سایت مرکز استیل به آدرس https://markazsteel.com مراجعه نمایید.

قیمت ورق استیل

 ,ورق استیل ، ورق فولادی است که همانند دیگر محصولات استیل پایه آن آهن بوده و از ترکیب فلز خالص استیل و عناصر  دیگری همچون  کروم و کربن و آلومینیوم، سیلیسیم و تیتانیوم…   ساخته می شود و  در آلیاژ های متنوع در بازار به فروش می رسد. میزان کربن به کار رفته در آلیاژ ورق استیل رابطه ی مستقیمی با مقاومت و سختی آن داشته به این صورت که هر چه مقدار کربن در این محصول بیشتر باشد مقاومت و سختی آن نیز بیشتر می شود ولی از میزان شکل پذیری آن کم می شود .نوسانات نرخ دلار از عوامل موثر بر قیمت ورق استیل است علاوه بر این میزان عرضه و تقاضا نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت ورق استیل بوده همینطور از آنجایی که تولید ورق های استیل در ضخامت های  0.3 تا 50 میلی‌متر است همین امر نیز باعث تنوع قیمت این محصولات می شود .

قیمت ورق استیل

قیمت لوله استیل

لوله استیل لوله ای استوانه ای شکل و تو خالی هستند و همانطور که از نام آن ها مشخص است از جنس فلز استیل می باشند. این محصول سطح صاف و صیقلی داشته و از این رو به راحتی قابل شستشو و نظافت است ، به گونه ای به وسیله یک دستمال مرطوب سطح آن به سادگی پاک و تمیز خواهد شد . نیکل موجود در آلیاژ آن سبب به وجود آمدن خاصیت ضد زنگ زدگی در این محصول شده است. گرید آلیاژ همچنین برند و کیفیت لوله تولید شده در تعیین قیمت آن نقش بسزایی داشته، بعلاوه از جمله عوامل دیگر تاثیر گذار بر قیمت لوله استیل می توان میزان عرضه و تقاضا، شرایط روز بازار را نام برد.

قیمت لوله استیل

قیمت ضایعات استیل

 بازیافت ضایعات استیل صد در صد امکانپذیر است از این رو تقاضا برای خرید ضایعات استیل و بازیافت آن در بازار بسیار زیاد است.جهت تولید استیل یا فولاد زنگ نزن ، فولاد را با 11 درصد آلیاژ کروم ترکیب می کنند تا خواص مقاومتی، و ضد خوردگی و ضدزنگ بودن آن تقویت شود.فلز استیل به علت داشتن خواص مقاومتی فولاد زنگ نزن یا استیل ، طیف محصولات تولید شده با این فلز بسیار زیاد است به عنوان مثال صنایع خودرو سازی، لوازم خانگی، صنایع غذایی، صنایع کشاورزی، صنایع هواپیما سازی، تانکرهای حمل سوخت و مواد غذایی و مواد شیمیایی و … در تولید تجهیزات و لوازم خود از فلز استیل استفاده می کنند.ضایعات استیل نیز در واقع قطعات اضافی ایجاد شده در حین تولید این محصولات و یا محصولاتی که عمر مفید آن ها تمام شده گفته می شود. از این رو می توان گفت تمامی عواملی که می تواند بر قیمت فلز استیل تاثیر گذار باشد بر قیمت ضایعات استیل نیز قطعا موثر خواهد بود. عواملی چون نوسانات قیمت ارز مورد دیگر تاثیر گذار بر قیمت ضایعات خریدار ضایعات استیل است از این رو توصیه می شود برای فروش و یا خرید این محصول قیمت آن را از شرکت های معتبر استعلام بگیرید.

قیمت ضایعات استیل

قیمت نبشی

نبشی ها از دو پروفیل با اندازه و ضخامت مشخص که عمود بر هم  هستند ساخته می‌شوند. نبشی‌ها در دسته پروفیل های مقاطع باز می باشند. از این پروفیل در ساختمان سازی و صنایع استفاده بسیار زیادی می شود. به این صورت که این پروفیل ها در مواردی چون نبشی کشی ساختمان، ساخت چهارچوب های ساده در و پنجره، ستون ها و خرپا ها، قفسه های آهنی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی می توان گفت وظیفه‌ی اصلی نبشی‌ها منتقل کردن نیروهای اضافی وارد شده بر دیوار های ساختمان به زمین است و از این طریق سبب افزایش ثبات و پایداری در سازه می شود. عوامل گوناگونی چون سایز، ضخامت، وارداتی بودن یا تولید داخل کشور، کیفیت، جنس، فابریک یا پرسی بودن و نوسانات قیمت ارز همگی در تعیین  نهایی قیمت نبشی موثر خواهند بود.

قیمت نبشی

 

قیمت ناودانی

ناودانی ها نیز از دیگر پروفیل های مقاطع باز هستند که کاربرد های زیادی در صنعت و ساخت و ساز دارند. سطح مقطع این پروفیل به شکل حرف U یا C انگلیسی می باشد. همانطور که می دانید این پروفیل از لحاظ ظاهری دارای یک مقطع به نام جان و دو بال میباشند که دو بال به صورت عمود شده بر جان هستند. چنانچه بال های این پروفیل به صورت موازی با یکدیگر باشند در دسته C شکل قرار می گیرند و استاندارد مربوط به تولید آن ها UPE است. ولی اگر بال های ناودانی به صورت مخروطی شکل باشد در دسته U قرار گرفته و طبق استاندارد UPN تولید می شود. استاندارد های تولید مختلف در وزن و ابعاد نیز با یکدیگر تفاوت داشته و در نتیجه کاربرد آن ها نیز در صنعت متفاوت خواهد بود. به  عنوان مثال ناودانی UPN که طبق استاندارد اروپا ساخته می‌شود دارای ضخامت و وزن بالایی می باشد و در سایزهای 40 تا 400 میلیمتر ساخته می‌شود بنابراین کاربرد آن نیز بیشتر در  پروژه‌های عظیم صنعتی است همچنین قیمت ناودانی سنگین بالاتر از نوع سبک است، بیشتر تأمین این محصول  به‌ صورت واردات از کشور ترکیه است, البته اخیراً از چین نیز این محصول خریداری و وارد می‌شود.

قیمت سپری

 سپری نیز نوعی پروفیل مقاطع باز است و به دلیل شکل ظاهری آن که شبیه حرف انگلیسی T می باشد به نام پروفیل T مشهور می باشد. این محصول از مصالح کاربردی در ساختمان‌سازی صنعت بوده که قطر آن از ۹/۰ تا ۵/۲ میلی‌متر در بازار موجود می باشد .از پروفیل T در اتصالات، ستون‌ها، اسکلت، سقف‌ها، درب و پنجره استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای سپری می‌توان ساخت گاردریل، کلاف بندی، سدسازی، نماکاری و... نام برد. سپری از طریق روش های فابریک و پرسی در سایزهای 3 ، 4 ، 5 و 6 و به صورت شاخه هایی به طول 6 و 12 متری تولید و به بازار عرضه می شود.سپری ها از لحاظ شکل ظاهری به دو شکل لبه گرد که سه گوشه مقطع آن انحنا داشته نوع  لبه تیز که سه گوشه مقطع آن فاقد هیچ گونه انحنای باشد تولید می گردند و همچنین اندازه سپری لبه گرد ۳۰  تا ۱۴۰ میلیمتر و سپری لبه تیز ۲۰ تا ۴۰ میلیمتر می باشد.

مجموعه مرکز استیل دارای بیش از 5 دهه تجربه در زمینه ارائه انواع محصولات استیل و آهن آلات ساختمانی و صنعتی می باشد از این رو شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت سپری و همچنین سایر آهن آلات از طریق شماره تلفن 55533326-021 و یا شماره موبایل 09125555855 با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس حاصل نموده و یا به وب سایت مرکز استیل به آدرس https://markazsteel.com  مراجعه نمایید.

قیمت سپری