جستجوی زیرنویس

صرافی فارکس چیست و چه خدماتی ارائه میکند؟

صرافی فارکس

بروکرهای معتبر و جهانی، در بیش از 150 کشور دنیا فعال بوده و امکان واریز و برداشت آنی را از طریق روش‌های مرسوم، آماده کرده‌اند. اما در بسیاری از کشورهای دنیا، از جمله ایران، امکان واریز و برداشت مستقیم (چه ریالی و چه با استفاده از کارت‌های ویزا کارت و مستر کارت)، وجود ندارد. به همین دلیل نیز بروکرها، برای ارائه‌ی خدمات در نقاط مختلف دنیا، صرافی‌ای را به عنوان همکاری معرفی کرده تا این صرافی (به عنوان همکار دیپازیتر)، مراحل شارژ حساب کارگزاری را سریع‌تر، امن‌تر و با استفاده از روش پرداخت محلی، ارائه کند. صرافی فارکس همکار پرداخت بروکر بوده و در بروکرهای معتبر و همچنین صرافی‌های معتبر فارکس (از جمله وی شارژ)، کارمزدی برای واریز و برداشت در نظر گرفته نمی‌شود.

چگونه صرافی فارکس معتبر را بشناسیم؟

برای اینکه مطمئن شوید که صرافی فارکس، معتبر بوده و خدمت مورد نیاز شما ار (واریز - برداشت) را به بهترین روش ممکن انجام می‌دهد، چندین راهکار وجود دارد. اول اینکه به وبسایت صراف مراجعه کرده و لیست بروکرهای طرف قرارداد را مشاهده کنید. صرافی‌های معتبر فارکس به دلیل تمکن مالی بالا و ارتباط مستقیم با بروکرها، شارژ و برداشت را برای تمامی بروکرهای معتبر ارائه کرده‌اند. اگر یک صرافی فارکس تنها امکان واریز و برداشت از یک بروکر را فراهم کرده است، بهتر است در انتخاب آن کمی محتاط باشید.

شارژ ارزان کارگزاری

صرافی‌های معتبر فارکس به دلیل قراداد همکاری مستقیم با خود بروکر، میزان کارمزد واریز و برداشت را به حداقل رسانده و یا در بسیاری از موارد به صفر رسانده‌اند. پیش از استفاده از خدمات یک صراف، حتما ابتدا نرخ‌ها و تعرفه‌های آن را با سایرین مقایسه کنید. وی شارژ، به عنوان اولین و معتبرترین صرافی فارکس، نه تنها برای شارژ بسیاری از بروکرها هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند، بلکه در صورت معرفی تریدر به عنوان زیرمجموعه‌ی صراف، شارژ بروکر را با نرخ کمتری انجام می‌دهد. بله! این یکی از مزایای صرافی‌ای است که قرارداد مستقیم و معتبر با بروکرها داشته باشد.

شارژ آنی بروکرها

با توجه به مدرن شدن تمامی زیرساخت‌ها و قابلیت اتوماتیک کردن تمامی درخواست‌های واریز و برداشت، صرافی معتبر فارکس باید از یک پلتفرم تمام اتوماتیک برای افتتاح حساب، احراز هویت، واریز ریالی به بروکر و برداشت ریالی از بروکر استفاده کرده تا تمامی درخواست‌ها، بدون فوت وقت و یا نیاز به تایید ادمین، انجام شود. به صورت معمول، مدت زمان انجام درخواست‌های مالی در ساعات اداری باید در حد 5 دقیقه و در ساعات غیر اداری، اندکی بیشتر باشد. اگرچه صرافی معتبر باید از پلتفرم اتوماتیک استفاده کند، اما همانطور که می‌دانید، تراکنش‌های مالی در روزهای غیر اداری به صورت آنی انجام نشده و صراف در این مورد، بی تقصیر است.

روش های متعدد شارژ

بعضی از بروکرها، علاوه بر روش پرداخت ریالی (به کمک صرافی فارکس)، امکان شارژ حساب با استفاده از پول الکترونیک همانند پرفکت مانی و وبمانی را ارائه کرده‌اند. به همین دلیل نیز صرافی معتبر فارکس، باید ووچر پرفکت مانی را با بهترین نرخ فروخته تا تریدر بتواند با خیال راحت، حساب معاملاتی خود را شارژ کند. وی شارژ علاوه بر امکان واریز و برداشت ریالی، وبمانی و پرفکت مانی را با بهترین نرخ در اختیار تریدرها قرار داده و در صورتیکه حد سفارش تریدر، از عدد مشخصی  بیشتر باشد، قیمت خرید ووچرها به شدت کاهش خواهد یافت.

علاوه بر آن، امکان خرید تتر بدون پرداخت کارمزد (و دریافت در حساب بروکر مد نظر)، روش دیگری از انجام شارژ بروکرها بوده که از صرافی معتبر فارکس انتظار می‌رود این کار را به بهترین نحو و در کمترین زمان و با بهترین قیمت، ارائه دهد.

نقد کردن درآمد تریدرها

هرگاه از شارژ بروکر صحبت می‌کنیم، هدف واریز و برداشت است. این بدان معناست که تریدر ابتدا ریال را به دلار تبدیل کرده و به حساب معاملاتی خود در بروکر منتقل می‌کند، سپس با ترید کردن، میزان دلار خود را افزایش می‌دهد. حال نوبت به آن رسیده که درآمد ارزی را به حساب بانکی ایران (و به شکل ریال) منتقل نماید. صرافی معتبر فارکس، خرید دلار بروکرهای مختلف فارکس را به صورت اتوماتیک انجام داده و به محض تایید برداشت پول از بروکر (و انتقال به حساب صراف)، معادل ریالی آن باید به حساب تریدر واریز شود. صرافی فارکس نه تنها باید قیمت خرید دلار (برای واریز به بروکر) را پایین‌ترین مقدار ممکن لحاظ کند، بلکه باید هنگام نقد کردن درآمد ارزی (تبدیل دلار تریدر به ریال) نیز بهترین قیمت خرید را ارائه کرده باشد.

قدمت و پیشینه

یکی از نکات مهم در انتخاب صرافی فارکس (دقیقا همانند انتخاب بروکر)، قدمت و پیشینه‌ی آن است. هرچقدر صرافی فارکس قدیمی‌تر باشد، کیفیت خدمات آن بهتر بوده و قطعا تیم پشتیبانی بهتری دارد. بسیاری از صرافی‌های فارکس ممکن است در طول یکسال اخیر کار خود را شروع کرده باشند، این درحالی است که قدیمی‌ترین صرافی آنلاین فارکس عمری بیشتر از یک دهه دارد. بهتر است پیش از افتتاح حساب در یک صرافی فارکس، ابتدا مطمئن شوید که قدمت و عملکرد خوبی داشته باشد.

وی شارژ

بهترین صرافی فارکس

همانطور که تا کنون متوجه شده‌اید، وی شارژ به عنوان قدیمی‌ترین صرافی آنلاین فارکس، نزدیک به یک دهه است که بهترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این صرافی فارکس بهتر است به وبسایت وی شارژ مراجعه کرده و یا برروی لینک قبلی کلیک کنید.

مزایای وی شارژ

وی شارژ به عنوان بهترین صرافی فارکس، مزایای متعددی دارد که در ادامه به تمام آن‌ها خواهیم پرداخت. این صرافی، مزایای زیر را به مشتریان خود ارائه می‌کند:

 • قرارداد همکاری با تمامی بروکرهای معتبر فعال در ایران
 • ارائه‌ی خدمات شارژ بروکرها در کشورهای همسایه
 • شارژ آنی بروکرها
 • ارزانترین قیمت برای واریز دلار به حساب معاملاتی بروکرها
 • نماینده‌ی انحصاری بسیاری از بروکرهای معتبر در ایران
 • منصفانه‌ترین نرخ خرید دلار (تبدیل به ریال - نقد کردن در آمد ارزی)
 • سریع‌ترین روش شارژ بروکرها
 • پلتفرم تمام اتوماتیک برای ثبت درخواست و پیگیری تراکنش‌ها
 • امکان ارائه‌ی بونوس تشویقی انحصاری در بسیاری از بروکرها
 • خدمات متنوع در شارژ بروکرها (وبمانی، پرفکت مانی، تتر، ریالی و ...)
 • تیم پشتیبانی همیشه در دسترس

نگاهی به شارژ بروکر آلپاری در وی شارژ

یکی از پرطرفدارترین بروکرهایی که به ایرانیان خدمات می‌دهد، بروکر آلپاری است. این کارگزاری، چندین صرافی فارکس را به عنوان همکار معرفی کرده، اما بهترین قیمت خرید و فروش دلار بروکر آلپاری، فقط در وی شارژ ارائه شده است. برای اینکه از این حرف مطمئن شوید، مقاله شارژ بروکر آلپاری را مطالعه کنید. با وارد شدن به پنل کاربری خود متوجه خواهید شد که نه تنها قیمت دلار برای شارژ بروکر آلپاری در وی شارژ، بسیار مناسب‌تر از سایر بروکرهاست، بلکه با گزینه‌ای به نام "دلار زیرمجموعه" روبرو خواهید شد که چند درصد، ارزانتر از قیمت آزاد دلار برای شارژ این بروکر است. به این ترتیب، شارژ آنی بروکر در کمترین زمان و با بهترین قیمت انجام داده خواهد شد.

شارژ بروکر آلپاری

* قیمت و هزینه طراحی وب سایت با گروه نرم افزاری آی دِو | طراحی وب سایت | قیمت طراحی سایت

* ابزار های آنلاین – وب سایت شخصی وحید مجیدی

* کامل ترین مجموعه ی میزهای اداری در فروشگاه اینترنتی ایرانیان چوب

* سالن زیبایی در پردیس = بورگ - مرکز اپیلاسیون خوب در شهر پردیس

* صرافی فارکس چیست و چه خدماتی ارائه میکند؟

* 24 آبان کتاب هدیه بگیر در بانک کتاب بیستک

* شرکت اویم استانبول ، صفر تا صد شروع کار و زندگی و اقامت در استانبول

* بهترین راه های دوست یابی

* دوربین مداربسته یا (CCTV) چیست؟

* چت روم

* پرشین الیت | سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

* بهترین لوله پنج لایه برای لوله کشی خانگی چیست؟

* کیز کولسی

* قالب پست اینستاگرام